Glencoe Quad

Glencoe Quad

Hutchinson 36 St. Peter 26
106: Grant Peirce (HUTC) over Brogan Hanson (STPE) (Dec 10-7)
113: Amir Loredo-Hollon (STPE) over Treyton Card (HUTC) (MD 16-4)
120: Xavier Schugel (STPE) over (HUTC) (For.)
126: Xavier Schugel (STPE) over (HUTC) (For.)
132: Tristian Lang (HUTC) over Kole Guth (STPE) (MD 11-0)
138: Kole Guth (STPE) over Payton Jepsen (HUTC) (Fall 0:56)
145: Tate Card (HUTC) over Michael Connor (STPE) (Dec 6-3)
152: Cale Luthens (HUTC) over Matthew Pettis (STPE) (Dec 3-2)
160: Jordan Stenzel (HUTC) over Wareke Gillette (STPE) (Dec 5-3)
170: Sage Loredo – Hollon (STPE) over Riley Gill (HUTC) (MD 15-6)
182: Christian Kurth (HUTC) over Eli Hunt (STPE) (MD 13-4)
195: Josiah Nelson (HUTC) over (STPE) (For.)
220: Marcus Smahel (HUTC) over (STPE) (For.)
285: Cody Kurth (HUTC) over (STPE) (MD 10-0)

St. Peter 51 Lake Crystal Wellcome Memorial Area 15
106: Double Forfeit
113: Amir Loredo-Hollon (STPE) over Ean Gillman (LCWM) (Fall 0:30)
120: Tyler Ash (LCWM) over Noah Hunt (STPE) (Fall 3:41)
126: Xavier Schugel (STPE) over Trayton Hewitt (LCWM) (Dec 9-2)
132: Kole Guth (STPE) over Tucker Wills (LCWM) (Fall 0:49)
138: Nathan Fogal (STPE) over (LCWM) (For.)
145: Michael Connor (STPE) over Seth Rosin (LCWM) (Fall 0:50)
152: Matthew Pettis (STPE) over Camden Ludeman (LCWM) (Fall 3:04)
160: Wareke Gillette (STPE) over Dylan Connor (LCWM) (Fall 1:18)
170: Sage Loredo – Hollon (STPE) over (LCWM) (For.)
182: Avery Northquest (LCWM) over Eli Hunt (STPE) (Dec 5-2)
195: Double Forfeit
220: Matthew Thofson (LCWM) over (STPE) (For.)
285: Hayden Thole (STPE) over Alex Sullivan (LCWM) (Fall 0:38)

Hutchinson 46 Glencoe – Lester Prairie 24
106: Treyton Card (HUTC) over Dawson Varpness (GLP) (MD 9-0)
113: Grant Peirce (HUTC) over Logan Lambrecht (GLP) (Fall 1:16)
120: Jace Cacka (GLP) over (HUTC) (For.)
126: Sawyer Varpness (GLP) over (HUTC) (For.)
132: Carter Ruschmeier (GLP) over Jace Drape (HUTC) (Dec 11-5)
138: Payton Jepsen (HUTC) over Joe Knudten (GLP) (Fall 4:45)
145: Zachary Voelz (GLP) over Tate Card (HUTC) (Dec 8-4)
152: Cale Luthens (HUTC) over Carter Ziegler (GLP) (Fall 0:46)
160: Riley Gill (HUTC) over Brent Lipke (GLP) (Fall 1:30)
170: Cody Rae (GLP) over Jordan Stenzel (HUTC) (Dec 7-4)
182: Christian Kurth (HUTC) over (GLP) (For.)
195: Riley Butcher (GLP) over Josiah Nelson (HUTC) (Dec 10-7)
220: Cody Kurth (HUTC) over (GLP) (For.)
285: Marcus Smahel (HUTC) over Marco Iracheta (GLP) (Fall 0:35)

Lake Crystal Wellcome Memorial Area 36 Glencoe – Lester Prairie 30
106: Double Forfeit
113: Ean Gillman (LCWM) over Logan Lambrecht (GLP) (Fall 1:41)
120: Tyler Ash (LCWM) over Jace Cacka (GLP) (Fall 0:51)
126: Trayton Hewitt (LCWM) over Sawyer Varpness (GLP) (Fall 1:12)
132: Carter Ruschmeier (GLP) over Tucker Wills (LCWM) (Dec 10-8)
138: Mason Dietel (GLP) over (LCWM) (For.)
145: Zachary Voelz (GLP) over Seth Rosin (LCWM) (Fall 5:06)
152: Carter Ziegler (GLP) over Camden Ludeman (LCWM) (Dec 10-3)
160: Brent Lipke (GLP) over Dylan Connor (LCWM) (Fall 2:40)
170: Cody Rae (GLP) over (LCWM) (For.)
182: Avery Northquest (LCWM) over Riley Butcher (GLP) (Fall 1:09)
195: Double Forfeit
220: Matthew Thofson (LCWM) over (GLP) (For.)
285: Alex Sullivan (LCWM) over Marco Iracheta (GLP) (Fall 1:33)

Hutchinson 48 Lake Crystal Wellcome Memorial Area 24
113: Grant Peirce (HUTC) over Ean Gillman (LCWM) (Fall 1:48)
120: Tyler Ash (LCWM) over (HUTC) (For.)
126: Tucker Wills (LCWM) over (HUTC) (For.)
132: Trayton Hewitt (LCWM) over Jace Drape (HUTC) (Fall 1:20)
138: Payton Jepsen (HUTC) over (LCWM) (For.)
145: Tate Card (HUTC) over Seth Rosin (LCWM) (Fall 1:16)
152: Cale Luthens (HUTC) over Camden Ludeman (LCWM) (Fall 4:25)
160: Jordan Stenzel (HUTC) over Dylan Connor (LCWM) (Fall 1:01)
170: Riley Gill (HUTC) over Dougray Siebenahler (LCWM) (Fall 1:32)
182: Christian Kurth (HUTC) over Avery Northquest (LCWM) (Fall 5:05)
220: Cody Kurth (HUTC) over Matthew Thofson (LCWM) (Fall 1:00)
285: Alex Sullivan (LCWM) over Marcus Smahel (HUTC) (Fall 1:33)

St. Peter 58 Glencoe – Lester Prairie 6
106: Brogan Hanson (STPE) over Dawson Varpness (GLP) (Fall 3:31)
113: Amir Loredo-Hollon (STPE) over Logan Lambrecht (GLP) (Fall 0:53)
120: Noah Hunt (STPE) over Sawyer Varpness (GLP) (Fall 5:25)
126: Carter Ruschmeier (GLP) over Xavier Schugel (STPE) (Dec 4-1)
132: Nathan Fogal (STPE) over Aaron Higgins (GLP) (Fall 1:54)
138: Kole Guth (STPE) over Joe Knudten (GLP) (Fall 0:24)
145: Zachary Voelz (GLP) over Michael Connor (STPE) (Dec 6-0)
152: Matthew Pettis (STPE) over Carter Ziegler (GLP) (Fall 2:53)
160: Wareke Gillette (STPE) over Brent Lipke (GLP) (Fall 1:32)
170: Sage Loredo – Hollon (STPE) over Cody Rae (GLP) (MD 9-1)
182: Eli Hunt (STPE) over Riley Butcher (GLP) (Fall 0:44)
195: Double Forfeit
220: Double Forfeit
285: Hayden Thole (STPE) over Marco Iracheta (GLP) (Fall 0:18)

Bookmark the permalink.

Comments are closed.