ACGC Duals

ACGC Duals

Alexandria Area 48 Paynesville Area 31
106: Brandon Hess (PAAR) over Mason Mcgrane (ALAR) (Dec 11-6)
113: Caden Sankoh (PAAR) over (ALAR) (For.)
120: Blaze Nelson (ALAR) over Caden Sankoh (PAAR) (Fall 1:05)
126: Kelly Johnson (ALAR) over Rene Quintanilla-Hernandez (PAAR) (Fall 6:16)
132: AJ Sparr (ALAR) over Craig Schmitz (PAAR) (Fall 3:13)
138: Ryan Borris (ALAR) over Brett Mages (PAAR) (Fall 0:09)
145: Cole Vatnsdal (ALAR) over Aaron Mages (PAAR) (Fall 1:00)
152: Riley Messer (PAAR) over Tate Runge (ALAR) (MD 15-6)
160: JP Rodel (ALAR) over Mason Liestman (PAAR) (Fall 2:19)
170: Weston Roberg (PAAR) over (ALAR) (For.)
182: Cody Richardson (ALAR) over (PAAR) (For.)
195: Spencer Eisenbraun (PAAR) over (ALAR) (For.)
220: Stone Smith (ALAR) over (PAAR) (For.)
285: Brandon Schlangen (PAAR) over (ALAR) (For.)

Pipestone Area 43 Alexandria Area 36
106: Hudson Burnett (PIAR) over Mason Mcgrane (ALAR) (Fall 5:21)
113: Davis Budden (PIAR) over Our Wrestler (ALAR) (For.)
120: Blaze Nelson (ALAR) over JJ Martens (PIAR) (Fall 5:20)
126: Nate Bobendrier (PIAR) over Kelly Johnson (ALAR) (Dec 7-5)
132: AJ Sparr (ALAR) over (PIAR) (For.)
138: Ryan Borris (ALAR) over Allen Tubbs (PIAR) (Fall 2:51)
145: Cole Vatnsdal (ALAR) over Rogen Smidt (PIAR) (Fall 2:46)
152: Grant Budden (PIAR) over Tate Runge (ALAR) (MD 12-4)
160: JP Rodel (ALAR) over Angel Campos (PIAR) (Fall 5:32)
170: Eric Lange (PIAR) over (ALAR) (For.)
182: Cody Richardson (ALAR) over Aiden Voss (PIAR) (Fall 1:22)
195: Jayden Hoss (PIAR) over Joseph Lanoux (ALAR) (Fall 4:14)
220: Mason Krakow (PIAR) over Stone Smith (ALAR) (Fall 3:31)
285: Caden Miller (PIAR) over (ALAR) (For.)

Tracy-Milroy-Balaton-Westbrook-Walnut-Grove 55 Alexandria Area 18
106: Devin Carter (TMBW) over (ALAR) (For.)
113: Jeret Ankrum (TMBW) over (ALAR) (For.)
120: Blaze Nelson (ALAR) over Alexander Schuh (TMBW) (Fall 0:48)
126: Ayden Horner (TMBW) over Kelly Johnson (ALAR) (MD 11-0)
132: Ayden Horner (TMBW) over AJ Sparr (ALAR) (Dec 2-1)
138: Ryan Borris (ALAR) over Sawyer Otto (TMBW) (Fall 4:22)
145: Cole Vatnsdal (ALAR) over Blaine Petersen (TMBW) (Fall 4:15)
152: Caden Johnson (TMBW) over Tate Runge (ALAR) (Dec 4-1)
160: Gabe Krick (TMBW) over JP Rodel (ALAR) (Dec 6-4)
170: Sawyer Schwartz (TMBW) over Cody Richardson (ALAR) (Fall 1:07)
182: Jace Paplow (TMBW) over (ALAR) (For.)
195: Trevor Eisfeld (TMBW) over (ALAR) (For.)
220: Eathan Martinez (TMBW) over Joseph Lanoux (ALAR) (Fall 1:27)
285: Travis Willhitte (TMBW) over Stone Smith (ALAR) (Fall 0:39)

Tracy-Milroy-Balaton-Westbrook-Walnut-Grove 46 Paynesville Area 27
106: Devin Carter (TMBW) over Brandon Hess (PAAR) (Fall 0:42)
113: Caden Sankoh (PAAR) over Alexander Schuh (TMBW) (Dec 12-5)
120: Jayden Torgeson (TMBW) over (PAAR) (For.)
126: Ayden Horner (TMBW) over Rene Quintanilla-Hernandez (PAAR) (Fall 0:16)
132: Levi Ellingson (TMBW) over Craig Schmitz (PAAR) (Dec 9-7)
138: Brett Mages (PAAR) over Sawyer Otto (TMBW) (Fall 2:17)
145: Aaron Mages (PAAR) over Blaine Petersen (TMBW) (Fall 6:06)
152: Caden Johnson (TMBW) over Riley Messer (PAAR) (Dec 5-2)
160: Gabe Krick (TMBW) over Mason Liestman (PAAR) (Fall 1:11)
170: Jace Paplow (TMBW) over (PAAR) (For.)
182: Sawyer Schwartz (TMBW) over Weston Roberg (PAAR) (MD 10-2)
195: Trevor Eisfeld (TMBW) over (PAAR) (For.)
220: Spencer Eisenbraun (PAAR) over Eathan Martinez (TMBW) (Fall 3:42)
285: Brandon Schlangen (PAAR) over Travis Willhitte (TMBW) (Fall 3:35)

Atwater-Cosmos-Grove City 42 Canby 9

Atwater-Cosmos-Grove City 33 Tracy-Milroy-Balaton/Westbrook-Walnut Grove 23

Atwater-Cosmos-Grove City 80 Norwood Young America 0

Atwater-Cosmos-Grove City 65 Paynesville Area 3