Alexandria Tri

Alexandria Tri

Alexandria Area 70 Osakis 12
106: Mason Mcgrane (ALAR) over Jacob Taplin (OSAK) (Fall 2:17)
113: Hunter Meyers (ALAR) over (OSAK) (For.)
120: Logan Grove (OSAK) over Brenden Bryce (ALAR) (Fall 1:07)
126: Blaze Nelson (ALAR) over (OSAK) (For.)
132: AJ Sparr (ALAR) over (OSAK) (For.)
138: Cole Vatnsdal (ALAR) over Gaven Cimbura (OSAK) (MD 14-2)
145: Kale Drevlow (OSAK) over Cody Vatnsdal (ALAR) (Fall 6:06)
152: Tate Runge (ALAR) over Tyson Hagedon (OSAK) (Fall 2:19)
160: JP Rodel (ALAR) over Carsten Jacobson (OSAK) (Fall 3:17)
170: Mason Teaser (ALAR) over (OSAK) (For.)
182: Gavryn Fernholz (ALAR) over (OSAK) (For.)
195: Jackson Saffert (ALAR) over (OSAK) (For.)
220: Luke Maanum (ALAR) over (OSAK) (For.)
285: David Rauscher (ALAR) over (OSAK) (For.)

Alexandria Area 67 Sauk Centre-Melrose 12
106: Mason Mcgrane (ALAR) over (SCM) (For.)
113: Hunter Meyers (ALAR) over (SCM) (For.)
120: Brenden Bryce (ALAR) over Lanna Walter (SCM) (Dec 4-2)
126: Blaze Nelson (ALAR) over Mitchell Christen (SCM) (Fall 0:07)
132: AJ Sparr (ALAR) over Jose de los Santos (SCM) (Fall 4:07)
138: Cole Vatnsdal (ALAR) over Chris Carillo (SCM) (MD 17-5)
145: Cody Vatnsdal (ALAR) over (SCM) (For.)
152: Tate Runge (ALAR) over (SCM) (For.)
160: JP Rodel (ALAR) over Eden Rangel (SCM) (Fall 0:08)
170: Mason Teaser (ALAR) over (SCM) (For.)
182: Gavryn Fernholz (ALAR) over (SCM) (For.)
195: Jackson Saffert (ALAR) over (SCM) (For.)
220: Kevin Raya Botello (SCM) over Luke Maanum (ALAR) (Fall 2:45)
285: Will Sjogren (SCM) over David Rauscher (ALAR) (Fall 0:55)

Osakis 46 Sauk Centre-Melrose 36
106: Jacob Taplin (OSAK) over Noah Christen (SCM) (Fall 4:58)
113: Lukas Duchene (OSAK) over Rylan Pallow (SCM) (MD 8-0)
120: Logan Grove (OSAK) over Lanna Walter (SCM) (Fall 2:23)
126: Mitchell Christen (SCM) over (OSAK) (For.)
132: Jose de los Santos (SCM) over Christian Nathe (OSAK) (Fall 0:35)
138: Gaven Cimbura (OSAK) over Chris Carillo (SCM) (Fall 4:31)
145: Kale Drevlow (OSAK) over (SCM) (For.)
152: Tyson Hagedon (OSAK) over Rudy Munoz (SCM) (Fall 0:25)
160: Carsten Jacobson (OSAK) over Eden Rangel (SCM) (Fall 4:02)
170: Kaleb Helberg (OSAK) over Enoc Morelos martinez (SCM) (Fall 0:35)
182: Chris Herrera (SCM) over (OSAK) (For.)
195: Isaac Frericks (SCM) over (OSAK) (For.)
220: Kevin Raya Botello (SCM) over (OSAK) (For.)
285: Will Sjogren (SCM) over (OSAK) (For.)