Atwater-Cosmos-Grove City Tri

Belgrade-Brooten-Elrosa 37 Atwater-Cosmos-Grove City 22
106: Brett DeRoo (BBE) over Trey Schmidt (ACGC) (Fall 1:16)
113: Edwyn Gonzalez (ACGC) over Ethan Mueller (BBE) (Fall 0:29)
120: Ryan Jensen (BBE) over Jevon Williams (ACGC) (Dec 5-3)
126: Wyatt Engen (BBE) over Morgan Kidd (ACGC) (Fall 0:19)
132: Walker Bents (BBE) over Cole Holien (ACGC) (Dec 6-0)
138: Tyler Jensen (BBE) over Hayden Straumann (ACGC) (MD 10-2)
145: Blaine Fischer (BBE) over Brady Holien (ACGC) (Dec 4-0)
152: Maximus Hanson (BBE) over Mason Studemann (ACGC) (Dec 3-0)
160: Jake Mortensen (ACGC) over Dylan T. Kampsen (BBE) (MD 12-0)
170: Dylan T. Kampsen (BBE) over Logan Straumann (ACGC) (Dec 5-3)
182: Jaxon Behm (ACGC) over Cooper Wold (BBE) (Fall 0:41)
195: Mark Jenniges (BBE) over Taylor Fester (ACGC) (Dec 4-3)
220: Carson Gilbert (BBE) over Terrell Renne (ACGC) (Dec 6-2)
285: Logan Sherwood (ACGC) over Ethan Spanier (BBE) (Fall 0:48)

Belgrade-Brooten-Elrosa 42 West Central Area-Ashby-Brandon-Evansville 27
106: Brett DeRoo (BBE) over Carter Lohse (WCAA) (Fall 1:31)
113: Mason Richter (WCAA) over Ethan Mueller (BBE) (Dec 5-0)
120: Ryan Jensen (BBE) over Adam Lohse (WCAA) (Fall 0:54)
126: Walker Bents (BBE) over Solomon Wales (WCAA) (Fall 2:03)
132: Wyatt Engen (BBE) over (WCAA) (For.)
138: Tyler Jensen (BBE) over Ashton Danner (WCAA) (Fall 0:23)
145: Blaine Fischer (BBE) over Dierk Goeden (WCAA) (Fall 0:18)
152: Anthony Sykora (WCAA) over (BBE) (For.)
160: Jordan Lohse (WCAA) over Maximus Hanson (BBE) (Dec 10-4)
170: Dylan T. Kampsen (BBE) over Kade Olson (WCAA) (Dec 7-1)
182: Nathaniel Kisgen (WCAA) over Cooper Wold (BBE) (Fall 0:37)
195: Mark Jenniges (BBE) over Beau Robinson (WCAA) (Dec 6-0)
220: Colton Lindquist (WCAA) over Carson Gilbert (BBE) (Dec 1-0)
285: Justin Blascyk (WCAA) over Bryce Feuerhake (BBE) (Fall 4:06)

Atwater-Cosmos-Grove City 43 West Central Area-Ashby-Brandon-Evansville 25
106: Trey Schmidt (ACGC) over Carter Lohse (WCAA) (Dec 8-5)
113: Edwyn Gonzalez (ACGC) over Mason Richter (WCAA) (MD 15-2)
120: Jevon Williams (ACGC) over Adam Lohse (WCAA) (Fall 1:38)
126: Solomon Wales (WCAA) over Morgan Kidd (ACGC) (Fall 0:45)
132: Cole Holien (ACGC) over (WCAA) (For.)
138: Hayden Straumann (ACGC) over Ashton Danner (WCAA) (Fall 1:20)
145: Brady Holien (ACGC) over Dierk Goeden (WCAA) (Fall 0:23)
152: Anthony Sykora (WCAA) over Mason Studemann (ACGC) (MD 13-1)
160: Jordan Lohse (WCAA) over Jake Mortensen (ACGC) (Dec 7-2)
170: Kade Olson (WCAA) over Logan Straumann (ACGC) (Dec 5-3)
182: Nathaniel Kisgen (WCAA) over Jaxon Behm (ACGC) (Fall 0:19)
195: Taylor Fester (ACGC) over Beau Robinson (WCAA) (Fall 4:53)
220: Colton Lindquist (WCAA) over Terrell Renne (ACGC) (Dec 1-0)
285: Logan Sherwood (ACGC) over Austin Mattson (WCAA) (Fall 1:10)