Winona Tri

Plainview-Elgin-Millville 60 Winona-Winona Cotter 21
106: Isaac Walch (PEM) over (WWC) (For.)
113: Joshua Schad (PEM) over (WWC) (For.)
120: Carson Rahman (PEM) over (WWC) (For.)
126: Owen Allred (WWC) over Korbin Pflaum (PEM) (Fall 3:33)
132: Logan Henningson (WWC) over (PEM) (For.)
138: Cooper Hofschulte (PEM) over Evan Maurud (WWC) (Fall 1:33)
145: Garrett Olson (PEM) over Brenin Speltz (WWC) (Fall 0:35)
152: Kael Lamb (PEM) over Peyton Hoff (WWC) (Fall 2:45)
160: Cael Marx (PEM) over (WWC) (For.)
170: Dereck Boyum (PEM) over Camyrn Sense (WWC) (Fall 0:57)
182: Andrew Meyer (WWC) over Alex Rahman (PEM) (Dec 2-1)
195: Martin Prieto (PEM) over (WWC) (For.)
220: Anthony Roberton (PEM) over (WWC) (For.)
285: Zander Rusert (WWC) over Cody Schneider (PEM) (Fall 0:34)

Rochester Mayo 45 Plainview-Elgin-Millville 27
106: Isaac Walch (PEM) over Juan Cobarruvais (ROMA) (Fall 1:53)
113: Kai Kobayashi (ROMA) over Carson Rahman (PEM) (TF 16-1 4:20)
120: Ben Timmerman (ROMA) over Korbin Pflaum (PEM) (Fall 2:59)
126: Calder Sheehan (ROMA) over (PEM) (For.)
132: Riku Kobayashi (ROMA) over (PEM) (For.)
138: Cooper Hofschulte (PEM) over Marshall Peters (ROMA) (Dec 5-1)
145: Garrett Olson (PEM) over Ian Funk (ROMA) (Dec 3-2)
152: Kael Lamb (PEM) over Cason Larson (ROMA) (Fall 3:41)
160: Cael Marx (PEM) over Ethan Smith (ROMA) (Dec 7-2)
170: Logan Burger (ROMA) over Dereck Boyum (PEM) (MD 17-9)
182: Dylan Peper (ROMA) over Alex Rahman (PEM) (Fall 2:45)
195: Martin Prieto (PEM) over Sam Allen (ROMA) (Fall 5:45)
220: Bennett Ellsworth (ROMA) over Anthony Roberton (PEM) (Fall 1:51)
285: Dedric Burger (ROMA) over Cody Schneider (PEM) (Fall 4:54)

Rochester Mayo 70 Winona-Winona Cotter 9
106: Juan Cobarruvais (ROMA) over (WWC) (For.)
113: Kai Kobayashi (ROMA) over (WWC) (For.)
120: Ben Timmerman (ROMA) over (WWC) (For.)
126: Calder Sheehan (ROMA) over Owen Allred (WWC) (Fall 0:48)
132: Logan Henningson (WWC) over Riku Kobayashi (ROMA) (Dec 3-0)
138: Marshall Peters (ROMA) over Brenin Speltz (WWC) (Fall 4:48)
145: Ian Funk (ROMA) over Evan Maurud (WWC) (Fall 1:18)
152: Cason Larson (ROMA) over Peyton Hoff (WWC) (MD 15-6)
160: Ethan Smith (ROMA) over (WWC) (For.)
170: Logan Burger (ROMA) over (WWC) (For.)
182: Dylan Peper (ROMA) over Andrew Meyer (WWC) (Fall 2:44)
195: Sam Allen (ROMA) over (WWC) (For.)
220: Dedric Burger (ROMA) over (WWC) (For.)
285: Zander Rusert (WWC) over Isaac Moen (ROMA) (Fall 1:09)