South St. Paul Tri

Chisago Lakes 75 Minneapolis Roosevelt 6
106: Riley Palmer (CHLA) over (MIRO) (For.)
113: Braxton Bender-Ehlke (CHLA) over (MIRO) (For.)
120: Franklin Stark (CHLA) over (MIRO) (For.)
126: Brycen Morley (CHLA) over Franklin Wohnoutka (MIRO) (Fall 2:42)
132: Andrew Novack (CHLA) over (MIRO) (For.)
138: Markeanna Tyus (MIRO) over (CHLA) (For.)
145: Hayden Trupe (CHLA) over (MIRO) (For.)
152: Nolan Huffman (CHLA) over Isaak Larsen (MIRO) (Dec 9-3)
160: Myia Teeselink (CHLA) over (MIRO) (For.)
170: Logan Bender (CHLA) over Marlon Alfonso (MIRO) (Fall 3:00)
182: Ethan Aspenson (CHLA) over (MIRO) (For.)
195: Austin Siefert (CHLA) over (MIRO) (For.)
220: Connor Frederixon (CHLA) over (MIRO) (For.)
285: Chuck Gilman (CHLA) over (MIRO) (For.)

South St. Paul 49 Chisago Lakes 21
106: Shane Schwab (SSP) over Riley Palmer (CHLA) (Fall 3:27)
113: Braxton Bender-Ehlke (CHLA) over Gisele Gallegos (SSP) (Fall 0:20)
120: Andrew Schwab (SSP) over Franklin Stark (CHLA) (Fall 1:21)
126: Maxx Beeler (SSP) over Brycen Morley (CHLA) (Fall 2:43)
132: Andrew Novack (CHLA) over Caelen Stroud (SSP) (Fall 3:16)
138: Roman Cortez (SSP) over (CHLA) (For.)
145: Micah Diaz (SSP) over Hayden Trupe (CHLA) (MD 12-3)
152: Nate Berchtold (SSP) over Nolan Huffman (CHLA) (Dec 6-4)
160: Will Nihart (SSP) over Myia Teeselink (CHLA) (Fall 0:21)
170: Logan Bender (CHLA) over Donovan Weyandt (SSP) (Dec 9-8)
182: Jarod Stroud (SSP) over Austin Siefert (CHLA) (Dec 10-5)
195: Quinn Christoffersen (SSP) over (CHLA) (For.)
220: Robert Falk (SSP) over Connor Frederixon (CHLA) (Dec 9-2)
285: Chuck Gilman (CHLA) over Charlie Reyes (SSP) (Fall 3:02)

South St. Paul 81 Minneapolis Roosevelt 0
106: Shane Schwab (SSP) over (MIRO) (For.)
113: Gisele Gallegos (SSP) over (MIRO) (For.)
120: Andrew Schwab (SSP) over (MIRO) (For.)
126: Maxx Beeler (SSP) over Franklin Wohnoutka (MIRO) (Fall 1:33)
132: Johnny Mendez (SSP) over (MIRO) (For.)
138: Caelen Stroud (SSP) over Markeanna Tyus (MIRO) (Fall 1:04)
145: Micah Diaz (SSP) over (MIRO) (For.)
152: Jorge Garcia (SSP) over Isaak Larsen (MIRO) (Dec 8-3)
160: Will Nihart (SSP) over (MIRO) (For.)
170: Donovan Weyandt (SSP) over Marlon Alfonso (MIRO) (Fall 1:31)
182: Jarod Stroud (SSP) over (MIRO) (For.)
195: Quinn Christoffersen (SSP) over (MIRO) (For.)
220: Robert Falk (SSP) over (MIRO) (For.)
285: Charlie Reyes (SSP) over (MIRO) (For.)