St. Peter Tri

Fairmont-Martin County West 57 St. Peter 18
106: Rylan Cutler (FMCW) over Charlie Born (STPE) (Fall 1:57)
113: Cooper Steuber (FMCW) over Allie Pettis (STPE) (Fall 0:59)
120: Kole Hanson (FMCW) over Evan Walter (STPE) (Fall 0:47)
126: Jaxson Rohman (FMCW) over Nakiye Mercado (STPE) (TF 25-10 0:00)
132: Kain Sanders (FMCW) over Noah Hunt (STPE) (Dec 11-7)
138: Aden Welcome (FMCW) over Harold Born (STPE) (MD 9-1)
145: Lucas Jagodzinske (FMCW) over Nathan Fogal (STPE) (Fall 7:30)
152: Connor Simmonds (FMCW) over Taylen Travaille (STPE) (Fall 1:27)
160: Blake Jagodzinske (FMCW) over Kole Guth (STPE) (Dec 4-2)
170: Cole Filand (STPE) over Carver Rohman (FMCW) (Fall 4:08)
182: Leighton Robb (STPE) over Gage Cyphers (FMCW) (Fall 6:20)
195: Wyatt Williamson (FMCW) over Oziel Hildago (STPE) (Fall 0:40)
220: Max Olson (FMCW) over Connor Travaille (STPE) (Fall 1:00)
285: Nathan Pettis (STPE) over Alec Thompson (FMCW) (Fall 1:38)

Fairmont-Martin County West 58 Pipestone Area 14
106: Rylan Cutler (FMCW) over Brayden Burmeister (PIAR) (Dec 9-4)
113: Hudson Burnett (PIAR) over Cooper Steuber (FMCW) (MD 17-8)
120: JJ Martens (PIAR) over Kole Hanson (FMCW) (MD 13-4)
126: Jaxson Rohman (FMCW) over Nate Bobendrier (PIAR) (TF 26-11 0:00)
132: Kain Sanders (FMCW) over Davis Budden (PIAR) (MD 19-5)
138: Lucas Jagodzinske (FMCW) over (PIAR) (For.)
145: Aden Welcome (FMCW) over (PIAR) (For.)
152: Connor Simmonds (FMCW) over (PIAR) (For.)
160: Blake Jagodzinske (FMCW) over Rogen Smidt (PIAR) (Fall 2:23)
170: Carver Rohman (FMCW) over Jackson Melcher (PIAR) (MD 10-2)
182: Gage Cyphers (FMCW) over Allen Tubbs (PIAR) (Fall 0:54)
195: Wyatt Williamson (FMCW) over (PIAR) (For.)
220: Max Olson (FMCW) over (PIAR) (For.)
285: Jayden Hoss (PIAR) over Alec Thompson (FMCW) (Fall 3:02)

St. Peter 54 Pipestone Area 19
106: Brayden Burmeister (PIAR) over Charlie Born (STPE) (Fall 5:12)
113: Hudson Burnett (PIAR) over Allie Pettis (STPE) (Fall 0:43)
120: JJ Martens (PIAR) over Evan Walter (STPE) (Dec 4-1)
126: Nate Bobendrier (PIAR) over Nakiye Mercado (STPE) (MD 9-1)
132: Noah Hunt (STPE) over Davis Budden (PIAR) (MD 11-3)
138: Harold Born (STPE) over (PIAR) (For.)
145: Nathan Fogal (STPE) over Gavin Olson (PIAR) (For.)
152: Brogan Hanson (STPE) over John Doe (PIAR) (For.)
160: Kole Guth (STPE) over Rogen Smidt (PIAR) (Fall 4:46)
170: Cole Filand (STPE) over Jackson Melcher (PIAR) (MD 9-0)
182: Oziel Hildago (STPE) over Allen Tubbs (PIAR) (MD 16-7)
195: Leighton Robb (STPE) over (PIAR) (For.)
220: Connor Travaille (STPE) over (PIAR) (For.)
285: Nathan Pettis (STPE) over Jayden Hoss (PIAR) (Fall 3:55)