Wabasso Tri

Tracy-Milroy-Balaton-Westbrook-Walnut-Grove 60 Wabasso 21
106: Kaysen Harms (WAB) over Troy Gillette (TMBW) (Fall 0:35)
113: Ashton Weidemann (WAB) over Nevin Marten (TMBW) (Fall 1:49)
120: David Schuh (TMBW) over Mikale Goblirsch (WAB) (Fall 5:10)
126: Devin Carter (TMBW) over (WAB) (For.)
132: Damian Alatriste (TMBW) over William Flowers (WAB) (Fall 1:57)
138: Ayden Horner (TMBW) over (WAB) (For.)
145: Jacob Meyer (TMBW) over Garret Marotzke (WAB) (Fall 1:57)
152: Kalvin Crumrine (TMBW) over Jaydon Bierl (WAB) (Fall 0:30)
160: Ashton Squires (TMBW) over Mason Kampsen (WAB) (Fall 1:01)
170: Chase Irlbeck (WAB) over Noah Ortiz (TMBW) (Dec 5-3)
182: Caden Johnson (TMBW) over (WAB) (For.)
195: Sam Welch (WAB) over Eathan Martinez (TMBW) (Fall 4:36)
220: Travis Willhite (TMBW) over Wyatt Irlbeck (WAB) (Fall 4:39)
285: Nick Willhite (TMBW) over (WAB) (For.)

Tracy-Milroy-Balaton-Westbrook-Walnut-Grove 53 Windom-Mountain Lake 22
106: Law Mu (WML) over Troy Gillette (TMBW) (Fall 0:54)
113: Kameron Koerner (WML) over Nevin Marten (TMBW) (Fall 1:45)
120: David Schuh (TMBW) over Jared Hunter (WML) (Dec 10-4)
126: Devin Carter (TMBW) over Thavien Xayachak (WML) (TF 22-6 0:00)
132: Tucker Renquist (WML) over Damian Alatriste (TMBW) (Fall 1:42)
138: Ayden Horner (TMBW) over Jose Garcia (WML) (Fall 1:26)
145: Caden Swoboda (WML) over Jacob Meyer (TMBW) (MD 14-6)
152: Kalvin Crumrine (TMBW) over Eagan Maras (WML) (Fall 0:29)
160: Ashton Squires (TMBW) over (WML) (For.)
170: Noah Ortiz (TMBW) over (WML) (For.)
182: Michael Timm (TMBW) over (WML) (For.)
195: Caden Johnson (TMBW) over Micah Holmberg (WML) (Dec 9-2)
220: Travis Willhite (TMBW) over Damien Pohlman (WML) (Fall 0:34)
285: Nick Willhite (TMBW) over (WML) (For.)

Wabasso 40 Windom-Mountain Lake 39
106: Kaysen Harms (WAB) over Law Mu (WML) (Fall 0:00)
113: Ashton Weidemann (WAB) over Kameron Koerner (WML) (MD 20-7)
120: Jared Hunter (WML) over Mikale Goblirsch (WAB) (Fall 0:00)
126: Aiden Holmberg (WML) over William Flowers (WAB) (Dec 9-2)
132: Thavien Xayachak (WML) over (WAB) (For.)
138: Tucker Renquist (WML) over Gavin Marotzke (WAB) (Fall 0:00)
145: Garret Marotzke (WAB) over Eagan Maras (WML) (Fall 0:00)
152: Caden Swoboda (WML) over Jaydon Bierl (WAB) (Fall 0:00)
160: Mason Kampsen (WAB) over (WML) (For.)
170: Chase Irlbeck (WAB) over (WML) (For.)
182: Ezekiel Olson (WAB) over (WML) (For.)
195: Micah Holmberg (WML) over Sam Welch (WAB) (Fall 0:00)
220: Damien Pohlman (WML) over (WAB) (For.)
285: Wyatt Irlbeck (WAB) over (WML) (For.)