Pony Stampede

Stillwater 47 Lakeville North 24
106: Joe Dauffenbach (STW) over (LANO) (For.)
113: Mikey Jelinek (STW) over (LANO) (For.)
120: Sam Bethke (STW) over Hunter Flen (LANO) (TF 16-0 0:00)
126: Aidan Johnson (LANO) over Jesse Welter (STW) (MD 14-0)
132: Jore Volk (LANO) over Cittadino Tuttle (STW) (TF 25-9 0:00)
138: Owen Bouthilet (STW) over Cole Maddio (LANO) (Fall 1:35)
145: Zach Hanson (LANO) over Otto Hanlon (STW) (Fall 0:34)
152: Keaton Urbanski (STW) over Kley Krause (LANO) (Dec 7-0)
160: Blake Krause (LANO) over Mack Carlson (STW) (Fall 3:45)
170: Hunter Lyden (STW) over (LANO) (For.)
182: Ryder Rogotzke (STW) over (LANO) (For.)
195: Antony Tuttle (STW) over Jack McKernon (LANO) (Fall 0:44)
220: Micheal Anderson (LANO) over Bennett Peterson (STW) (Dec 10-5)
285: Jawahn Cockfield (STW) over Conor Popp (LANO) (Dec 3-2)

St. Michael-Albertville 44 Stillwater 29
106: Chase Mills (STMA) over Noah Nicholson (STW) (Fall 1:44)
113: Mason Mills (STMA) over Mikey Jelinek (STW) (MD 14-5)
120: Sam Bethke (STW) over Ian Schultz (STMA) (Dec 6-2)
126: Landon Robideau (STMA) over Brody Urbanski (STW) (Fall 1:28)
132: Caleb Thoennes (STMA) over Cittadino Tuttle (STW) (TF 26-11 0:00)
138: Owen Bouthilet (STW) over Eli Davis (STMA) (Dec 4-2)
145: Cole Becker (STMA) over Otto Hanlon (STW) (TF 24-6 0:00)
152: Jimmy Heil (STMA) over Keaton Urbanski (STW) (Fall 1:14)
160: Jed Wester (STMA) over Mack Carlson (STW) (Fall 1:47)
170: Hunter Lyden (STW) over Bryon Sauvy (STMA) (TF 20-5 0:00)
182: Ryder Rogotzke (STW) over Jake Springer (STMA) (Fall 1:46)
195: Antony Tuttle (STW) over Marcus Mueller (STMA) (Fall 1:31)
220: Zachariah Hunter (STW) over Myles Dehmer (STMA) (Fall 1:51)
285: Owen Barthel (STMA) over Jawahn Cockfield (STW) (Fall 5:22)

Stillwater 61 Faribault 15
106: Aidan Mincey (STW) over Chase Vargo (FARI) (Fall 0:12)
113: Mikey Jelinek (STW) over Lucas Nelson (FARI) (Fall 0:18)
120: Sam Bethke (STW) over JT Hausen (FARI) (MD 11-2)
126: Bo Bokman (FARI) over Brody Urbanski (STW) (Fall 3:40)
132: Cittadino Tuttle (STW) over Elliott Viland (FARI) (Fall 3:59)
138: Owen Bouthilet (STW) over Hunter Conrad (FARI) (Fall 4:36)
145: Otto Hanlon (STW) over Isaac Yetzer (FARI) (Fall 3:36)
152: Aiden Tobin (FARI) over Keaton Urbanski (STW) (Dec 7-1)
160: Cooper Leichtnam (FARI) over Mack Carlson (STW) (Fall 2:59)
170: Hunter Lyden (STW) over (FARI) (For.)
182: Ryder Rogotzke (STW) over Marcos Ramirez (FARI) (Fall 3:38)
195: Antony Tuttle (STW) over Gabriel Shatskikh (FARI) (Fall 1:27)
220: Zachariah Hunter (STW) over Emmanuel Pineda (FARI) (Fall 1:35)
285: Jawahn Cockfield (STW) over Matt Nelson (FARI) (Dec 9-4)

Stillwater 59 River Falls 16
106: Aidan Mincey (STW) over (RIFA) (For.)
113: Mikey Jelinek (STW) over Jonas Longsdorf (RIFA) (TF 16-0 0:00)
120: Aidan Peterson (RIFA) over Cael Spates (STW) (Fall 2:00)
126: Sam Bethke (STW) over Ricardo Ceja (RIFA) (Fall 1:38)
132: Jesse Welter (STW) over Vinny Costabilo (RIFA) (MD 10-0)
138: Cittadino Tuttle (STW) over (RIFA) (For.)
145: Owen Bouthilet (STW) over Owen Larson (RIFA) (Fall 1:35)
152: Otto Hanlon (STW) over Miles Longsdorf (RIFA) (Fall 1:21)
160: Jacob Range (RIFA) over Mack Carlson (STW) (MD 11-2)
170: Hunter Lyden (STW) over Tyler Haydon (RIFA) (TF 19-3 0:00)
182: Ryder Rogotzke (STW) over (RIFA) (For.)
195: Antony Tuttle (STW) over Lincoln McCarty (RIFA) (Fall 1:56)
220: Vito Massa (RIFA) over Zachariah Hunter (STW) (Fall 2:31)
285: Jawahn Cockfield (STW) over Lucas Johnson (RIFA) (Dec 7-2)

St. Michael-Albertville 73 Faribault 3
106 Mills, Chase (STMA) over Saunders, Kamrin (Faribault) Fall 0:18
113 Mills, Mason (STMA) over Nelson, Lucas (Faribault) Fall 1:46
120 Hansen, Jt (Faribault) over Schultz, Ian (STMA) 7-2
126 Robideau, Landon (STMA) over Bokman, Bo (Faribault) 15-5
132 Thoennes, Caleb (STMA) over Viland, Elliott (Faribault) Fall 5:15
138 Davis, Eli (STMA) over Yetzer, Isaac (Faribault) Fall 0:28
145 Becker, Cole (STMA) over Conrad, Hunter (Faribault) Fall 1:25
152 Heil, Jimmy (STMA) over Tobin, Aiden (Faribault) Fall 0:42
160 Wester, Jed (STMA) over Steinberg, Joey (Faribault) Fall 1:37
170 Sauvy, Bryon (STMA) over Leichtnam, Cooper (Faribault) Fall 1:09
182 Springer, Jake (STMA) over Kamirez, Marcos (Faribault) Fall 5:46
195 Mueller, Marcus (STMA) over Shatskikh, Gabe (Faribault) Fall 6:12
220 Dehmer, Myles (STMA) over Pineda, Emmanuel (Faribault) Fall 1:25
285 Barthel, Owen (STMA) over Nelson, Matt (Faribault) 6-0

St. Michael-Albertville 62 Lakeville North 9
106 Mills, Chase (STMA) over Forfeit (Unknown) Forfeit
113 Mills, Mason (STMA) over Forfeit (Unknown) Forfeit
120 Schultz, Ian (STMA) over Flen, Hunter (LN) 15-0
126 Robideau, Landon (STMA) over Johnson, Aidan (LN) Fall 1:25
132 Volk, Jore (LN) over Thoennes, Caleb (STMA) 6-4 OT
138 Davis, Eli (STMA) over Maddio, Cole (LN) Fall 1:13
145 Hanson, Zach (LN) over Becker, Cole (STMA) 3-2 OT
152 Heil, Jimmy (STMA) over Krause, Kley (LN) Fall 0:31
160 Wester, Jed (STMA) over Krause, Blake (LN) Fall 1:14
170 Sauvy, Bryon (STMA) over Forfeit (Unknown) Forfeit
182 Springer, Jake (STMA) over Forfeit (Unknown) Forfeit
195 Mueller, Marcus (STMA) over Forfeit (Unknown) Forfeit
220 Anderson, Michael (LN) over Dehmer, Myles (STMA) 8-1
285 Barthel, Owen (STMA) over Popp, Conor (LN) 3-1 OT