Sauk Centre-Melrose Quad

Sauk Centre-Melrose 46 Park Rapids Area 32

220113-Sauk-Centre-Melrose-48-Park-Rapids-Area-32

Dawson-Boyd – Lac Qui Parle – Montevideo United 58 Park Rapids Area 24
106: Robby Sherk (PRA) over Grayson Olson (DBLQ) (Fall 0:27)
113: Daniel Gunlogson (DBLQ) over Aiden Maanum (PRA) (Fall 4:32)
120: Zander Clausen (DBLQ) over Isaac Jensen (PRA) (Fall 1:20)
126: Ethan Moravetz (DBLQ) over Kaleb Stearns (PRA) (MD 13-3)
132: Tyler Schickedanz (DBLQ) over Jarrett Galzki (PRA) (Fall 1:11)
138: Holden Bankert (PRA) over (DBLQ) (For.)
145: Andrew Johanning (PRA) over Mason Pederson (DBLQ) (Fall 3:05)
152: Lucas Kritzeck (PRA) over Gabe Lowry (DBLQ) (Fall 0:33)
160: Avery Wittnebel (DBLQ) over (PRA) (For.)
170: Gavin Johnson (DBLQ) over (PRA) (For.)
182: Holt Larson (DBLQ) over (PRA) (For.)
195: Landon Olson (DBLQ) over (PRA) (For.)
220: Keaton Haas (DBLQ) over Tristin Hill (PRA) (Fall 0:37)
285: Zach DeBeer (DBLQ) over Dandre Johnson (PRA) (Fall 4:20)

Dawson-Boyd – Lac Qui Parle – Montevideo United 45 Sauk Centre-Melrose 27
106: Dominic Kerzman (SCM) over Grayson Olson (DBLQ) (Dec 6-5)
113: Daniel Gunlogson (DBLQ) over Lanna Walter (SCM) (Fall 3:01)
120: Zander Clausen (DBLQ) over Noah Christen (SCM) (Fall 2:45)
126: Ethan Moravetz (DBLQ) over Rylan Pallow (SCM) (Fall 0:47)
132: Mitchell Christen (SCM) over Tyler Schickedanz (DBLQ) (Dec 3-2)
138: Sam Berscheit (SCM) over (DBLQ) (For.)
145: Kendall Jaenicke (SCM) over Mason Pederson (DBLQ) (Dec 9-3)
152: Jose de los Santos (SCM) over Gabe Lowry (DBLQ) (Fall 4:27)
160: Avery Wittnebel (DBLQ) over Cesar Avalos (SCM) (Fall 0:36)
170: Gavin Johnson (DBLQ) over Eden Rangel (SCM) (Fall 2:38)
182: Landon Olson (DBLQ) over Jesus Hernandez (SCM) (Fall 0:25)
195: Isaac Frericks (SCM) over (DBLQ) (For.)
220: Keaton Haas (DBLQ) over Kevin Raya Botello (SCM) (Fall 0:42)
285: Zach DeBeer (DBLQ) over Will Sjogren (SCM) (Dec 4-1)

Park Rapids Area 42 BOLD 41
106: Robby Sherk (PRA) over Parker Kautz (BOLD) (Fall 0:16)
113: Aiden Maanum (PRA) over (BOLD) (For.)
120: Brady Kiecker (BOLD) over Isaac Jensen (PRA) (TF 18-2 5:24)
126: Henry Thorson (PRA) over Trey Zamarron (BOLD) (Fall 0:30)
132: Jarrett Galzki (PRA) over Kiara Stai (BOLD) (Fall 2:12)
138: Holden Bankert (PRA) over Gavin Hammerschmidt (BOLD) (Fall 2:44)
145: Austin Kiecker (BOLD) over Andrew Johanning (PRA) (Fall 1:18)
152: Lucas Kritzeck (PRA) over Neil Young (BOLD) (Fall 0:38)
160: Elijah Swenson (BOLD) over Bradyn Hoffman (PRA) (Fall 1:49)
170: Connor Plumley (BOLD) over (PRA) (For.)
182: Hayden Edwards (BOLD) over (PRA) (For.)
195: Tate Sheehan (BOLD) over (PRA) (For.)
220: Tristin Hill (PRA) over (BOLD) (For.)
285: Xavier Basaldua (BOLD) over (PRA) (For.)

Sauk Centre-Melrose 42 BOLD 36
106: Dominic Kerzman (SCM) over Tanner Kautz (BOLD) (Fall 1:16)
113: Lanna Walter (SCM) over (BOLD) (For.)
120: Brady Kiecker (BOLD) over Noah Christen (SCM) (MD 14-5)
126: Trey Zamarron (BOLD) over Rylan Pallow (SCM) (MD 16-5)
132: Mitchell Christen (SCM) over Gavin Hammerschmidt (BOLD) (Fall 1:52)
138: Kendall Jaenicke (SCM) over (BOLD) (For.)
145: Austin Kiecker (BOLD) over Sam Berscheit (SCM) (Fall 0:37)
152: Jose de los Santos (SCM) over Neil Young (BOLD) (Fall 3:03)
160: Elijah Swenson (BOLD) over Cesar Avalos (SCM) (Fall 1:03)
170: Connor Plumley (BOLD) over Eden Rangel (SCM) (Fall 2:01)
182: Hayden Edwards (BOLD) over Jon Lara (SCM) (MD 9-1)
195: Tate Sheehan (BOLD) over Isaac Frericks (SCM) (Fall 1:29)
220: Kevin Raya Botello (SCM) over (BOLD) (For.)
285: Will Sjogren (SCM) over Xavier Basaldua (BOLD) (Fall 3:34)