St. Peter Tri

Glencoe – Lester Prairie 47 Mankato West 24
106: Robert Wicks (MAWE) over Brayden Linsmeier (GLP) (Dec 10-3)
113: Brody Ruschmeier (GLP) over (MAWE) (For.)
120: Jackson Wischnack (GLP) over Soren Ehmke (MAWE) (Dec 6-4)
126: William Huepenbecker (GLP) over (MAWE) (For.)
132: Kyle Hagen (GLP) over (MAWE) (For.)
138: Stihl Koberoski (MAWE) over Dylan Bargmann (GLP) (Fall 1:38)
285: Trenton Fontaine (MAWE) over (GLP) (For.)
195: Dane Petersen (GLP) over (MAWE) (For.)
160: Damian Riewe (MAWE) over Jace Cacka (GLP) (Dec 14-10)
220: Riley Butcher (GLP) over Joshua Allen (MAWE) (Dec 9-4)
170: Keegan Lemke (GLP) over (MAWE) (For.)
145: Brody Koberoski (MAWE) over Dawson Varpness (GLP) (Fall 5:59)
182: Jack Cacka (GLP) over Anthony Enrico (MAWE) (Fall 3:57)
152: Carter Ruschmeier (GLP) over Nolan Krzmarzick (MAWE) (TF 22-7 0:00)

St. Peter 50 Glencoe – Lester Prairie 19
106: Brock Guth (STPE) over Brayden Linsmeier (GLP) (Fall 3:00)
113: Brody Ruschmeier (GLP) over Alex Dlouhy (STPE) (Dec 9-5)
120: Charlie Born (STPE) over Jackson Wischnack (GLP) (Fall 3:18)
126: Kyle Hagen (GLP) over Deontre Torres (STPE) (Dec 7-6)
132: Evan Walter (STPE) over Dylan Bargmann (GLP) (Fall 2:31)
138: Nakiye Mercado (STPE) over Miguel Arandia (GLP) (Fall 2:26)
145: Taylen Travaille (STPE) over Dawson Varpness (GLP) (MD 11-0)
152: Carter Ruschmeier (GLP) over Harold Born (STPE) (MD 11-3)
160: Brogan Hanson (STPE) over Jace Cacka (GLP) (Fall 3:46)
170: Keegan Lemke (GLP) over Cole Filand (STPE) (Dec 6-2)
182: Kole Guth (STPE) over Jack Cacka (GLP) (MD 17-4)
195: Leighton Robb (STPE) over Dane Petersen (GLP) (Fall 1:36)
220: Riley Butcher (GLP) over Oziel Hildago (STPE) (Fall 3:46)
285: Connor Travaille (STPE) over (GLP) (For.)

St. Peter 67 Mankato West 12
106: Brock Guth (STPE) over Robert Wicks (MAWE) (Dec 9-3)
113: Alex Dlouhy (STPE) over (MAWE) (For.)
120: Charlie Born (STPE) over Soren Ehmke (MAWE) (Fall 2:24)
126: Deontre Torres (STPE) over (MAWE) (For.)
132: Evan Walter (STPE) over (MAWE) (For.)
138: Nakiye Mercado (STPE) over Stihl Koberoski (MAWE) (TF 15-0 0:00)
145: Brody Koberoski (MAWE) over Taylen Travaille (STPE) (Fall 4:02)
152: Harold Born (STPE) over Nolan Krzmarzick (MAWE) (TF 16-0 0:00)
160: Brogan Hanson (STPE) over (MAWE) (For.)
170: Cole Filand (STPE) over Anthony Enrico (MAWE) (Fall 1:02)
182: Kole Guth (STPE) over (MAWE) (For.)
195: Leighton Robb (STPE) over (MAWE) (For.)
220: Joshua Allen (MAWE) over Oziel Hildago (STPE) (Fall 1:36)
285: Connor Travaille (STPE) over Trenton Fontaine (MAWE) (Fall 0:28)