Waconia Triangular

Waconia 61 Chaska-Chan Stormhawks 15
106: Wesley Hammarsten (WACO) over (CCS) (For.)
113: Carter Katherman (WACO) over Benjamin Pierce (CCS) (MD 11-3)
120: Maverick Mueller (WACO) over Joshua Schmidt (CCS) (Fall 0:26)
126: Lincoln Vick (WACO) over Dylan Austad (CCS) (Fall 1:18)
132: Michael Gillette (CCS) over Issac Bonick (WACO) (Fall 4:35)
138: Alex Torres (WACO) over Graceson Bosch (CCS) (MD 11-3)
145: Russell Gillette (CCS) over Levi Mueller (WACO) (Dec 4-2)
152: Bradee Dwinell (WACO) over (CCS) (For.)
160: Josh Wagener (WACO) over Callen Krull (CCS) (Fall 0:48)
170: Gage Mueller (WACO) over Carson Turner (CCS) (TF 16-1 0:00)
182: Alex Riley (WACO) over Parker Levar (CCS) (Fall 2:40)
195: Max McEnelly (WACO) over (CCS) (For.)
220: Anders Rodning (WACO) over Prentiss Derik Jr. (CCS) (For.)
285: Prentiss Derik Jr. (CCS) over Brody Leen (WACO) (Fall 1:47)

Waconia 34 Willmar 31
106: Cavin Carlson (WILL) over Wesley Hammarsten (WACO) (Fall 2:47)
113: Carter Katherman (WACO) over Eli Heinen (WILL) (Dec 9-5)
120: Maverick Mueller (WACO) over Ivan Mares (WILL) (Dec 11-5)
126: Lincoln Vick (WACO) over Sulley Anez (WILL) (MD 9-1)
132: Conlan Carlson (WILL) over Issac Bonick (WACO) (Fall 0:57)
138: Alex Torres (WACO) over Cameren Champagne (WILL) (Dec 9-2)
145: Steven Cruze (WILL) over Levi Mueller (WACO) (Dec 4-1)
152: Braeden Erickson (WILL) over Bradee Dwinell (WACO) (MD 11-3)
160: Jonas Anez (WILL) over Jackson Green (WACO) (Fall 2:52)
170: Josh Wagener (WACO) over Joe Kallevig (WILL) (Dec 13-6)
182: Gage Mueller (WACO) over Blake Lara (WILL) (Fall 1:11)
195: Alex Riley (WACO) over Zander Miska (WILL) (Fall 1:08)
220: Max McEnelly (WACO) over (WILL) (For.)
285: Mason Swanson (WILL) over Brody Leen (WACO) (Fall 0:19)

Willmar 63 Chaska-Chan Stormhawks 9
106: Cavin Carlson (WILL) over (CCS) (For.)
113: Eli Heinen (WILL) over Benjamin Pierce (CCS) (Dec 3-0)
120: Ivan Mares (WILL) over Joshua Schmidt (CCS) (Dec 9-3)
126: Sulley Anez (WILL) over Dylan Austad (CCS) (Fall 2:37)
132: Conlan Carlson (WILL) over Michael Gillette (CCS) (TF 20-5 0:00)
138: Cameren Champagne (WILL) over Graceson Bosch (CCS) (MD 11-3)
145: Russell Gillette (CCS) over Steven Cruze (WILL) (Dec 4-3)
152: Braeden Erickson (WILL) over (CCS) (For.)
160: Jonas Anez (WILL) over Callen Krull (CCS) (Fall 1:35)
170: Joe Kallevig (WILL) over Carson Turner (CCS) (Fall 5:45)
182: Parker Levar (CCS) over Blake Lara (WILL) (Fall 1:15)
195: Zander Miska (WILL) over (CCS) (For.)
220: Mason Swanson (WILL) over (CCS) (For.)
285: Daunte Castellano (WILL) over Prentiss Derrick (CCS) (Fall 2:35)