Watertown/Mayer Tri

Kimball 57 Howard Lake-Waverly-Winsted 6
106: Connor Carlson (KIAR) over Tegan Miller (HLWW) (Fall 1:49)
113: Mark Schiefelbein (KIAR) over Raydon Graham (HLWW) (Dec 4-1)
120: Mason Danelke (KIAR) over (HLWW) (For.)
126: Jack Bollman (KIAR) over (HLWW) (For.)
132: Blake Brutger (KIAR) over Tony Baumann (HLWW) (Dec 5-2)
138: Gavin Winter (KIAR) over (HLWW) (For.)
145: Lucas Jurek (KIAR) over Mitchell Mallak (HLWW) (Dec 4-2)
152: Caleb Boese (HLWW) over Brett Schiefelbein (KIAR) (Dec 5-4)
160: Logan Kuseske (KIAR) over Steve Heber (HLWW) (Dec 5-1)
170: Isaac Busse (HLWW) over Hank Meyer (KIAR) (Dec 4-2)
182: Ashton Hanan (KIAR) over Collin Boese (HLWW) (Dec 10-4)
195: Carter Holtz (KIAR) over Tyler Graczyk (HLWW) (Fall 3:04)
220: Haden Rosenow (KIAR) over (HLWW) (For.)
285: Ace Meyer (KIAR) over Jakob Duske (HLWW) (Fall 4:13)

Watertown/Mayer 45 Kimball 13
106: Titan Friederichs (WMML) over (KIAR) (For.)
113: Parker Jackson (WMML) over Mark Schiefelbein (KIAR) (Dec 4-3)
120: Aaron Bury (WMML) over Mason Danelke (KIAR) (Fall 5:33)
126: Jonah Hamberger (WMML) over Jack Bollman (KIAR) (Dec 6-4)
132: Jack Entinger (WMML) over Blake Brutger (KIAR) (Dec 6-4)
138: Gavin Winter (KIAR) over Owen Christianson (WMML) (TF 16-1 5:00)
145: Steven Duske (WMML) over Lucas Jurek (KIAR) (Dec 7-3)
152: Patrick Duske (WMML) over Brett Schiefelbein (KIAR) (Dec 10-5)
160: Bryce Burkett (WMML) over Logan Kuseske (KIAR) (TF 17-2 5:02)
170: Jonah Blakstad (WMML) over Caden Guggisberg (KIAR) (Fall 1:13)
182: Tanner Burmeister (WMML) over Hank Meyer (KIAR) (MD 13-4)
195: Carter Holtz (KIAR) over Jackson Drahos (WMML) (TF 17-2 4:55)
220: Haden Rosenow (KIAR) over Ashton Congdon (WMML) (Dec 3-2)
285: Hunter Stein (WMML) over Ace Meyer (KIAR) (Dec 4-3)

Watertown/Mayer 48 Howard Lake-Waverly-Winsted 21
106: Titan Friederichs (WMML) over (HLWW) (For.)
113: Parker Jackson (WMML) over Raydon Graham (HLWW) (Dec 6-0)
120: Aaron Bury (WMML) over (HLWW) (For.)
126: Jonah Hamberger (WMML) over Tony Baumann (HLWW) (Dec 9-4)
132: Jack Entinger (WMML) over (HLWW) (For.)
138: Mitchell Mallak (HLWW) over Owen Christianson (WMML) (Fall 3:37)
145: Caleb Boese (HLWW) over Steven Duske (WMML) (Fall 1:52)
152: Patrick Duske (WMML) over Steve Heber (HLWW) (Dec 10-5)
160: Bryce Burkett (WMML) over (HLWW) (For.)
170: Isaac Busse (HLWW) over Jonah Blakstad (WMML) (Fall 3:52)
182: Collin Boese (HLWW) over Tanner Burmeister (WMML) (Dec 7-4)
195: Jackson Drahos (WMML) over Tyler Graczyk (HLWW) (Dec 3-1)
220: Ashton Congdon (WMML) over Jakob Duske (HLWW) (Fall 1:25)
285: Hunter Stein (WMML) over (HLWW) (For.)