Fulda/Murray County Central

Adrian Area 51 Fulda-Murray Cty Central 24
106: Logan Graham (ADAR) over Kaston Clarke (FMCC) (Fall 1:43)
113: Moe Erdman (ADAR) over Brayden Gilb (FMCC) (Fall 1:43)
120: Travis Weiss (ADAR) over Teague Meyer (FMCC) (Dec 6-0)
126: Charger Erlandson (ADAR) over (FMCC) (For.)
132: Lucas Kuball (FMCC) over Jesse Bullerman (ADAR) (Fall 1:04)
138: Denver Ash (FMCC) over Carlos Ulloa-Castillo (ADAR) (Fall 3:09)
145: Aiden Lorenzen (FMCC) over Bruce Farinella (ADAR) (Dec 8-5)
152: Quinten Lewis (FMCC) over Rilee Heidebrink (ADAR) (Fall 5:43)
160: Breyer Hieronimus (ADAR) over Carson Lewis (FMCC) (Fall 1:01)
170: Carson Klein (FMCC) over Micah Bullerman (ADAR) (Dec 7-1)
182: Quentin Wolf (ADAR) over (FMCC) (For.)
195: Roberto Hernandez (ADAR) over (FMCC) (For.)
220: Jaren Winselman (ADAR) over Colby Kesteloot (FMCC) (Fall 1:28)
285: Cameron Wieneke (ADAR) over (FMCC) (For.)

Fulda-Murray Cty Central 48 Windom-Mountain Lake 30
106: Kaston Clarke (FMCC) over Jacob Lopez (WML) (Fall 0:31)
113: Matthew Voehl (WML) over Brayden Gilb (FMCC) (Fall 2:48)
120: Dagen Hansen (WML) over (FMCC) (For.)
126: Teague Meyer (FMCC) over Kameron Koerner (WML) (Dec 14-9)
132: Jared Hunter (WML) over Lucas Kuball (FMCC) (Fall 3:40)
138: Tucker Renquist (WML) over Denver Ash (FMCC) (Fall 3:02)
145: Aiden Lorenzen (FMCC) over Noah Holmberg (WML) (Fall 5:59)
152: Noah Mathiowetz (FMCC) over (WML) (For.)
160: Quinten Lewis (FMCC) over Brayden Stewart (WML) (Fall 0:35)
170: Carter Benda (FMCC) over Montgomery Bjorklund (WML) (Dec 7-2)
182: Carson Klein (FMCC) over (WML) (For.)
195: Graycen Hansen (WML) over Weston Kruger (FMCC) (Fall 0:36)
220: Colby Kesteloot (FMCC) over Damion Pohlman (WML) (Fall 1:00)
285: Broox Platt (FMCC) over Cyrus Bjorklund (WML) (Fall 1:56)

Marshall 67 Fulda-Murray Cty Central 9
106: Lincoln Christenson (MARS) over Kaston Clarke (FMCC) (Fall 0:15)
113: Brayden Gilb (FMCC) over Sam Deutz (MARS) (Dec 10-9)
120: Dawson DeCamp (MARS) over Teague Meyer (FMCC) (Fall 5:26)
126: Landon Marthaler (MARS) over (FMCC) (For.)
132: Brayden Chandler (MARS) over Lucas Kuball (FMCC) (Fall 2:12)
138: Dylan Louwagie (MARS) over Denver Ash (FMCC) (Fall 3:28)
145: Drew Chandler (MARS) over Aiden Lorenzen (FMCC) (MD 11-0)
152: Quinten Lewis (FMCC) over Brandon Simpson (MARS) (Fall 3:01)
160: Tate Condezo (MARS) over (FMCC) (For.)
170: Aidan Mattison (MARS) over Carson Klein (FMCC) (Fall 3:29)
182: Tucker Fiene (MARS) over (FMCC) (For.)
195: Brayden Appel (MARS) over (FMCC) (For.)
220: Gavin Schaefer (MARS) over Colby Kesteloot (FMCC) (Dec 10-4)
285: Andrew Cowden (MARS) over (FMCC) (For.)

Would you like to receive the latest Minnesota wrestling news in your inbox?