Howard Lake-Waverly-Winsted Tri

Hutchinson 60 Glencoe – Lester Prairie 10
107: Javean Centeno (HUTC) over Dreyden Voigt (GLP) (MD 13-0)
114: Judah Perrault (HUTC) over (GLP) (For.)
121: Brayden Denler (HUTC) over Jaden Rok (GLP) (Fall 0:41)
127: Logan Schwanz (HUTC) over (GLP) (For.)
133: Andrew Soderlund (HUTC) over (GLP) (For.)
139: Max Martin (HUTC) over Brody Ruschmeier (GLP) (Dec 2-1)
145: Raydon Bipes (HUTC) over Miguel Arandia (GLP) (Fall 1:37)
152: Mason Schilling (GLP) over Cody Tews (HUTC) (MD 11-1)
160: Dylan Bargmann (GLP) over Mark Reasbeck (HUTC) (Fall 5:00)
172: Luke Hoag (HUTC) over Connor Meyer (GLP) (TF 17-0 0:00)
189: Conner Kurth (HUTC) over (GLP) (For.)
215: Larkun Kurth (HUTC) over (GLP) (For.)
285: Evan Peirce (HUTC) over (GLP) (For.)

Hutchinson 44 Howard Lake-Waverly-Winsted 25
107: Judah Perrault (HUTC) over Max Schlagel (HLWW) (MD 15-1)
114: Ryker Clobes (HLWW) over Javean Centeno (HUTC) (Fall 1:26)
121: Alex Ogle (HLWW) over (HUTC) (For.)
127: Logan Schwanz (HUTC) over Gabriel Michels (HLWW) (MD 14-5)
133: Raydon Graham (HLWW) over Andrew Soderlund (HUTC) (MD 11-3)
139: Blake Stancek (HUTC) over (HLWW) (For.)
145: Max Martin (HUTC) over (HLWW) (For.)
152: Raydon Bipes (HUTC) over (HLWW) (For.)
160: William Kutz (HLWW) over Cody Tews (HUTC) (Dec 2-1)
172: Peter Stancek (HUTC) over (HLWW) (For.)
189: Luke Hoag (HUTC) over Tyler Graczyk (HLWW) (Fall 4:31)
215: Colton Long (HLWW) over Larkun Kurth (HUTC) (Fall 2:48)
285: Evan Peirce (HUTC) over Leo Duske (HLWW) (Inj. [time])

Howard Lake-Waverly-Winsted 45 Glencoe – Lester Prairie 27
107: Max Schlagel (HLWW) over Dreyden Voigt (GLP) (Fall 0:26)
114: Ryker Clobes (HLWW) over (GLP) (For.)
121: Alex Ogle (HLWW) over Jaden Rok (GLP) (Fall 2:14)
127: Gabriel Michels (HLWW) over (GLP) (For.)
133: Raydon Graham (HLWW) over Cole Plath (GLP) (Fall 1:31)
139: Brody Ruschmeier (GLP) over (HLWW) (For.)
145: Miguel Arandia (GLP) over (HLWW) (For.)
152: Mason Schilling (GLP) over Caleb Michels (HLWW) (Dec 11-5)
160: Jackson Wischnack (GLP) over Gabe Monson (HLWW) (Fall 2:10)
172: Dylan Bargmann (GLP) over (HLWW) (For.)
189: Tyler Graczyk (HLWW) over Connor Meyer (GLP) (Fall 0:39)
215: Colton Long (HLWW) over Jack Cacka (GLP) (Dec 1-0)
285: Leo Duske (HLWW) over (GLP) (For.)