Lakeville South Quad

Rochester Century 63 Bloomington Kennedy 12
107: Lane Royston (RC) over (BLKE) (For.)
114: Keon Callies (RC) over (BLKE) (For.)
121: Keegan Thoma (RC) over Torque Carlson (BLKE) (Fall 3:00)
127: Nade Ellingson (RC) over JAYDEN WILLIAMS (BLKE) (Fall 1:36)
133: Isaak Douangdy (RC) over Max Carlson (BLKE) (Fall 3:55)
139: Gabrien Callies (RC) over Vincent Sheild-Gore (BLKE) (Dec 4-2)
145: Aaron Olson (RC) over Daviyon Lofton (BLKE) (Fall 3:59)
152: Michael Nail (RC) over Sterling Calhoun (BLKE) (Fall 2:52)
160: Cooper Sheeran (RC) over (BLKE) (For.)
172: William Dauner Olson (RC) over Tristan Athey (BLKE) (Fall 2:22)
189: Layne Meyer (RC) over (BLKE) (For.)
215: Anthony Kugmeh (BLKE) over Dylan White (RC) (Fall 5:01)
285: William Storm (BLKE) over Didi Alonso Franco (RC) (Fall 2:33)

Lakeville South 39 Rochester Century 28
107: Lane Royston (RC) over Justin Dukes (LASO) (Fall 3:15)
114: Keon Callies (RC) over (LASO) (For.)
121: Keegan Thoma (RC) over Brody Goehtz (LASO) (MD 17-3)
127: Logan Douangdy (RC) over Treyvion Scott (LASO) (Fall 1:10)
133: Leo English (LASO) over Isaak Douangdy (RC) (Dec 4-2)
139: Bo Bischof (LASO) over Gabrien Callies (RC) (Fall 3:13)
145: Ryan Remiger (LASO) over Aaron Olson (RC) (Dec 8-2)
152: Riley Clark (LASO) over Michael Nail (RC) (Fall 5:12)
160: Greg Aryeetey (LASO) over Cooper Sheeran (RC) (Dec 4-3)
172: William Dauner Olson (RC) over Trevor Lebaron (LASO) (Fall 5:40)
189: Trevon Owens (LASO) over Layne Meyer (RC) (Fall 3:34)
215: Josh Bergan (LASO) over Dylan White (RC) (Fall 0:41)
285: Mitchell Kelvie (LASO) over Didi Alonso Franco (RC) (Fall 4:17)

Lakeville South 39 St. Agnes 25
107: Justin Dukes (LASO) over Peter Brownell (STAG) (Dec 10-6)
114: Jonathan Muehleck (STAG) over (LASO) (For.)
121: Hser Thaw (STAG) over (LASO) (For.)
127: Matthew Eastham (STAG) over (LASO) (For.)
133: Leo English (LASO) over Joseph Pepin (STAG) (Fall 0:35)
139: Bo Bischof (LASO) over Phillip Graner (STAG) (Fall 0:50)
145: Ryan Remiger (LASO) over Joseph Cummings (STAG) (Dec 10-7)
152: Riley Clark (LASO) over Sean Brennan (STAG) (Fall 1:53)
160: Greg Aryeetey (LASO) over Samuel Hunt (STAG) (Fall 5:34)
172: Jacob McLaughlin (STAG) over Trevor Lebaron (LASO) (MD 20-11)
189: Gabriel Ziernicki (STAG) over Trevon Owens (LASO) (Dec 7-4)
215: Josh Bergan (LASO) over (STAG) (For.)
285: Mitchell Kelvie (LASO) over Sam Clyde (STAG) (Dec 8-2)

Rochester Century 45 St. Agnes 27
107: Lane Royston (RC) over Peter Brownell (STAG) (MD 11-0)
114: Keon Callies (RC) over Jonathan Muehleck (STAG) (Fall 0:21)
121: Keegan Thoma (RC) over Hser Thaw (STAG) (Fall 1:36)
127: Nade Ellingson (RC) over Matthew Eastham (STAG) (TF 16-1 0:00)
133: Isaak Douangdy (RC) over Phillip Graner (STAG) (Fall 3:42)
139: Gabrien Callies (RC) over Joseph Pepin (STAG) (Fall 1:18)
145: Joseph Cummings (STAG) over Aaron Olson (RC) (Fall 3:38)
152: Sean Brennan (STAG) over Michael Nail (RC) (Fall 2:41)
160: Cooper Sheeran (RC) over Samuel Hunt (STAG) (Fall 3:47)
172: Jacob McLaughlin (STAG) over William Dauner Olson (RC) (Fall 3:39)
189: Charlie Witzel (STAG) over Layne Meyer (RC) (Dec 6-0)
215: Dylan White (RC) over (STAG) (For.)
285: Sam Clyde (STAG) over Didi Alonso Franco (RC) (Fall 1:23)

Bloomington Kennedy 45 St. Agnes 30
107: JADA JENSEN (BLKE) over (STAG) (For.)
114: Anna Mendez (BLKE) over (STAG) (For.)
121: Torque Carlson (BLKE) over Hser Thaw (STAG) (Dec 8-3)
127: JAYDEN WILLIAMS (BLKE) over Matthew Eastham (STAG) (Fall 1:15)
133: Max Carlson (BLKE) over Phillip Graner (STAG) (Fall 3:23)
139: Vincent Sheild-Gore (BLKE) over Joseph Pepin (STAG) (Fall 1:39)
145: Kelsey Cruz Rojas (BLKE) over (STAG) (For.)
152: Sean Brennan (STAG) over Daviyon Lofton (BLKE) (Fall 1:08)
160: Samuel Hunt (STAG) over Sterling Calhoun (BLKE) (Fall 1:21)
172: Jacob McLaughlin (STAG) over Tristan Athey (BLKE) (Fall 1:55)
189: Gabriel Ziernicki (STAG) over (BLKE) (For.)
215: Charlie Witzel (STAG) over Anthony Kugmeh (BLKE) (Fall 3:02)
285: William Storm (BLKE) over Sam Clyde (STAG) (Fall 1:49)