Pipestone Quad

Pipestone Area 43 Windom-Mountain Lake 27
107: Mason Fruechte (PIAR) over Evan Kish (WML) (Fall 0:48)
114: Carloseriel Perez-Garcia (PIAR) over Jacob Lopez (WML) (Dec 8-5)
121: Preston Xayachak (WML) over Miklo Hernandez (PIAR) (Dec 8-4)
127: Carson Wall (WML) over Andres Guardado (PIAR) (Fall 0:00)
133: Brayden Burmeister (PIAR) over Kameron Koerner (WML) (MD 12-4)
139: Damien Davison (WML) over (PIAR) (For.)
145: Hudson Burnett (PIAR) over Tucker Renquist (WML) (Fall 4:51)
152: Haden Mulvihill (PIAR) over (WML) (For.)
160: Lucas Thooft (PIAR) over (WML) (For.)
172: Finley Whipkey (PIAR) over (WML) (For.)
189: Sam Hernandez (WML) over Carlos Saenlouangraj (PIAR) (Fall 0:43)
215: Jackson Melcher (PIAR) over John Bergman (WML) (Fall 0:26)
285: Jeffrey Barrios (WML) over Carlos Zepeda (PIAR) (Fall 0:00)

Pipestone Area 52 Quad County 19
107: Carloseriel Perez-Garcia (PIAR) over (QUCO) (For.)
114: Mason Fruechte (PIAR) over (QUCO) (For.)
121: Andres Guardado (PIAR) over (QUCO) (For.)
127: Miklo Hernandez (PIAR) over Dane Hildahl (QUCO) (Fall 2:40)
133: Brayden Burmeister (PIAR) over (QUCO) (For.)
139: Hudson Burnett (PIAR) over (QUCO) (For.)
145: Haden Mulvihill (PIAR) over Blaine Carroll (QUCO) (MD 9-0)
152: Gage Wilke (QUCO) over Ritch Sobrecary (PIAR) (MD 10-2)
160: Lucas Thooft (PIAR) over Owen Chervany (QUCO) (Fall 5:59)
172: Finley Whipkey (PIAR) over Sam Miller (QUCO) (Fall 1:17)
189: Jacob Savig (QUCO) over Carlos Saenlouangraj (PIAR) (Fall 1:46)
215: Jasen Jansen (QUCO) over Jackson Melcher (PIAR) (Dec 10-7)
285: Owen Slettedahl (QUCO) over Carlos Zepeda (PIAR) (Fall 1:00)

Pipestone Area 53 Redwood Valley 15
107: Carloseriel Perez-Garcia (PIAR) over Nolan Ourada (RWV) (MD 12-4)
114: Mason Fruechte (PIAR) over Gabriel Romero (RWV) (Fall 0:00)
121: Andres Guardado (PIAR) over (RWV) (For.)
127: Miklo Hernandez (PIAR) over Casen Myers (RWV) (Dec 11-4)
133: Brayden Burmeister (PIAR) over Adonis Erler (RWV) (Fall 0:00)
139: Hudson Burnett (PIAR) over (RWV) (For.)
145: Haden Mulvihill (PIAR) over Tucker Amberg (RWV) (MD 15-3)
152: Oliver Villa (PIAR) over Duran Kramer (RWV) (Fall 0:00)
160: Lucas Thooft (PIAR) over Zachary Guggisburg (RWV) (Fall 0:00)
172: Max Bentson (RWV) over Finley Whipkey (PIAR) (Fall 0:00)
189: Dylan Mertens (RWV) over Carlos Saenlouangraj (PIAR) (Dec 15-9)
215: Jackson Melcher (PIAR) over Jax Hennen (RWV) (Fall 0:00)
285: Andres Vetsouvahn (RWV) over Carlos Zepeda (PIAR) (Fall 0:00)

Redwood Valley 44 Quad County 30
107: Nolan Ourada (RWV) over (QUCO) (For.)
114: Gabriel Romero (RWV) over (QUCO) (For.)
121: Sam Reller (RWV) over (QUCO) (For.)
127: Casen Myers (RWV) over (QUCO) (For.)
133: Adonis Erler (RWV) over James Hardin (QUCO) (Fall 4:57)
139: Tucker Amberg (RWV) over Tyler Larson (QUCO) (TF 17-2 0:00)
145: Blaine Carroll (QUCO) over (RWV) (For.)
152: Duran Kramer (RWV) over Gage Wilke (QUCO) (Dec 10-8)
160: Owen Chervany (QUCO) over Viktor Ortega (RWV) (Fall 0:56)
172: Max Bentson (RWV) over Sam Miller (QUCO) (Fall 1:26)
189: Jacob Savig (QUCO) over Jax Hennen (RWV) (Fall 1:31)
215: Jasen Jansen (QUCO) over Andres Vetsouvahn (RWV) (Fall 3:18)
285: Owen Slettedahl (QUCO) over (RWV) (For.)

Quad County 36 Windom-Mountain Lake 32
107: Jacob Lopez (WML) over Rykurt Bristle (QUCO) (Fall 0:19)
114: Double Forfeit
121: Hyatt Hansen (WML) over (QUCO) (For.)
127: Preston Xayachak (WML) over Dane Hildahl (QUCO) (Inj. [time])
133: Kameron Koerner (WML) over James Hardin (QUCO) (Fall 1:43)
139: Damien Davison (WML) over Tyler Larson (QUCO) (Dec 6-0)
145: Tucker Renquist (WML) over Blaine Carroll (QUCO) (TF 15-0 0:00)
152: Gage Wilke (QUCO) over (WML) (For.)
160: Owen Chervany (QUCO) over (WML) (For.)
172: Sam Miller (QUCO) over (WML) (For.)
189: Jacob Savig (QUCO) over Sam Arevelo (WML) (Fall 0:23)
215: Jasen Jansen (QUCO) over John Bergman (WML) (Fall 1:33)
285: Owen Slettedahl (QUCO) over Jeffrey Barrios (WML) (Fall 5:17)

Windom-Mountain Lake 39 Redwood Valley 33
107: Nolan Ourada (RWV) over Evan Kish (WML) (Fall 0:00)
114: Jacob Lopez (WML) over Gabriel Romero (RWV) (Fall 0:00)
121: Hyatt Hansen (WML) over Sam Reller (RWV) (Fall 0:00)
127: Preston Xayachak (WML) over Ashton Panitzke (RWV) (Fall 0:00)
133: Kameron Koerner (WML) over Casen Myers (RWV) (Fall 0:00)
139: Adonis Erler (RWV) over Damien Davison (WML) (Dec 9-6)
145: Tucker Renquist (WML) over Tucker Amberg (RWV) (Fall 0:00)
152: Duran Kramer (RWV) over (WML) (For.)
160: Zachary Guggisburg (RWV) over (WML) (For.)
172: Max Bentson (RWV) over (WML) (For.)
189: John Bergman (WML) over Jax Hennen (RWV) (Dec 5-4)
215: Sam Hernandez (WML) over Dylan Mertens (RWV) (Fall 0:00)
285: Andres Vetsouvahn (RWV) over Jeffrey Barrios (WML) (Fall 0:00)