Saint Agnes Duals

Eden Valley-Watkins 54 St. Agnes 15
107: Torii Berg (EVW) over Peter Brownell (STAG) (Dec 8-3)
114: Brody Sieben (EVW) over Jonathan Muehleck (STAG) (Fall 0:44)
121: John Weiss (EVW) over Hser Thaw (STAG) (Fall 3:53)
127: Ricky Vaquera Valencia (EVW) over Matthew Eastham (STAG) (Fall 4:36)
133: Brayden Kramer (EVW) over Phillip Graner (STAG) (Fall 1:00)
139: Jordan Erpelding (EVW) over Joseph Pepin (STAG) (Fall 1:16)
145: Ryder Schmidt (EVW) over Joseph Cummings (STAG) (Dec 4-2)
152: Sean Brennan (STAG) over (EVW) (For.)
160: Carter Scheeler (EVW) over Samuel Hunt (STAG) (Fall 6:46)
172: Jacob McLaughlin (STAG) over Thomas Thompson (EVW) (Fall 3:05)
189: Charlie Witzel (STAG) over Treyce Ludwig (EVW) (Dec 7-3)
215: Sonnie DeHeer (EVW) over Sam Clyde (STAG) (Fall 3:14)
285: Nick Becker (EVW) over (STAG) (For.)

St. Agnes 42 Pine City-Hinckley-Finlayson 36
107: Matthew Mead (PCHF) over Peter Brownell (STAG) (Fall 3:57)
114: Roman McKinney (PCHF) over Jonathan Muehleck (STAG) (Fall 1:35)
121: Braxton Peetz (PCHF) over Hser Thaw (STAG) (Fall 1:54)
127: Anthony Thomas (PCHF) over Matthew Eastham (STAG) (Fall 0:44)
133: Phillip Graner (STAG) over Ryder McKenzie (PCHF) (Fall 1:26)
139: Frank Betters (PCHF) over Joseph Pepin (STAG) (Fall 0:48)
145: Joseph Cummings (STAG) over Ryan Goulet (PCHF) (Fall 0:44)
152: Sean Brennan (STAG) over Nicholas Blaiser (PCHF) (Fall 1:23)
160: Samuel Hunt (STAG) over (PCHF) (For.)
172: Jacob McLaughlin (STAG) over Jace Preston (PCHF) (Fall 1:05)
189: Charlie Witzel (STAG) over Trevor Hazelton (PCHF) (Fall 2:27)
215: Charlie Witzel (STAG) over Logan Kolecki (PCHF) (Fall 0:56)
285: Leonardo LeTourneau (PCHF) over Sam Clyde (STAG) (Fall 0:19)

Faribault 61 St. Agnes 12
107: Lain Kuhlman (FARI) over Peter Brownell (STAG) (Fall 2:57)
114: Aiden Gruber (FARI) over Jonathan Muehleck (STAG) (Fall 0:38)
121: Chase Flicek (FARI) over Hser Thaw (STAG) (Fall 3:33)
127: Aiden Conrad (FARI) over Matthew Eastham (STAG) (Fall 2:59)
133: Lucas Nelson (FARI) over Phillip Graner (STAG) (Fall 1:49)
139: JT Hausen (FARI) over Joseph Pepin (STAG) (Fall 1:27)
145: Joseph Cummings (STAG) over (FARI) (For.)
152: Isaac Yetzer (FARI) over Sean Brennan (STAG) (Fall 0:53)
160: Jayden Hart (FARI) over Samuel Hunt (STAG) (Dec 7-3)
172: Cooper Leichtnam (FARI) over Jacob McLaughlin (STAG) (MD 15-1)
189: Elliott Viland (FARI) over Gabriel Ziernicki (STAG) (Fall 0:33)
215: Charlie Witzel (STAG) over Justin Sanoja (FARI) (Fall 3:16)
285: Giovanni Pino (FARI) over Sam Clyde (STAG) (Fall 1:00)

St. Agnes 41 Rochester John Marshall 36
107: Alvin Vang (RJM) over Peter Brownell (STAG) (Fall 4:35)
114: Evengelene Chittanavong (RJM) over (STAG) (For.)
121: Hser Thaw (STAG) over Andre Thrower (RJM) (Fall 0:32)
127: Matthew Eastham (STAG) over (RJM) (For.)
133: Jaxon Sebring (RJM) over Phillip Graner (STAG) (Fall 2:32)
139: Isaac Feenstra (RJM) over Joseph Pepin (STAG) (Fall 0:54)
145: Joseph Cummings (STAG) over Owen Karsten (RJM) (Fall 0:52)
152: Sean Brennan (STAG) over (RJM) (For.)
160: Darius Jordan (RJM) over Samuel Hunt (STAG) (Fall 1:57)
172: Jacob McLaughlin (STAG) over Aresene Lukong (RJM) (Fall 3:15)
189: Gabriel Ziernicki (STAG) over Neko Gabriel (RJM) (Fall 0:56)
215: Charlie Witzel (STAG) over Wyette Stanton (RJM) (TF 17-1 4:05)
285: Evan Hernandez (RJM) over Sam Clyde (STAG) (Fall 3:01)

Cannon Falls 48 St. Agnes 27
107: Peter Brownell (STAG) over (CAFA) (For.)
114: Adam Parish (CAFA) over Jonathan Muehleck (STAG) (Fall 0:25)
121: Hser Thaw (STAG) over (CAFA) (For.)
127: Caiden Walrod (CAFA) over Matthew Eastham (STAG) (Fall 0:35)
133: Calvin Singewald (CAFA) over Phillip Graner (STAG) (Fall 3:19)
139: Jonathon Opelt (CAFA) over Joseph Pepin (STAG) (Fall 1:49)
145: Joseph Cummings (STAG) over Griffin Peterson (CAFA) (Dec 10-7)
152: Sean Brennan (STAG) over Jacob Bigalk (CAFA) (Fall 1:29)
160: Lucas Freeberg (CAFA) over Samuel Hunt (STAG) (Fall 3:52)
172: Jacob McLaughlin (STAG) over Dylan Menge (CAFA) (Fall 0:44)
189: Christopher Flores Miranda (CAFA) over Gabriel Ziernicki (STAG) (Fall 1:34)
215: Talent Rifenberick (CAFA) over Charlie Witzel (STAG) (Fall 3:13)
285: Teigan Baird (CAFA) over Sam Clyde (STAG) (Fall 0:55)

Cannon Falls 52 Eden Valley-Watkins 22
107: Owen Parish (CAFA) over Torii Berg (EVW) (Fall 0:29)
114: Adam Parish (CAFA) over Brody Sieben (EVW) (Fall 1:47)
121: John Weiss (EVW) over (CAFA) (For.)
127: Caiden Walrod (CAFA) over Ricky Vaquera Valencia (EVW) (Fall 4:08)
133: Calvin Singewald (CAFA) over (EVW) (For.)
139: Jonathon Opelt (CAFA) over Brayden Kramer (EVW) (MD 10-2)
145: Griffin Peterson (CAFA) over Jordan Erpelding (EVW) (Fall 4:59)
152: Ryder Schmidt (EVW) over Jacob Bigalk (CAFA) (Fall 4:19)
160: Lucas Freeberg (CAFA) over Carter Scheeler (EVW) (Fall 3:53)
172: Jaeden Baird (CAFA) over Thomas Thompson (EVW) (Fall 1:32)
189: Tristan Zingler (CAFA) over Treyce Ludwig (EVW) (Fall 4:35)
215: Sonnie DeHeer (EVW) over Talent Rifenberick (CAFA) (Fall 0:45)
285: Nick Becker (EVW) over Teigan Baird (CAFA) (MD 16-4)

Pine City-Hinckley-Finlayson 41 Eden Valley-Watkins 36
107: Matthew Mead (PCHF) over Torii Berg (EVW) (Fall 2:29)
114: Roman McKinney (PCHF) over Brody Sieben (EVW) (TF 15-0 4:03)
121: Braxton Peetz (PCHF) over John Weiss (EVW) (Fall 1:27)
127: Anthony Thomas (PCHF) over Ricky Vaquera Valencia (EVW) (Fall 5:39)
133: Brayden Kramer (EVW) over (PCHF) (For.)
139: Frank Betters (PCHF) over Jordan Erpelding (EVW) (Fall 2:26)
145: Ryder Schmidt (EVW) over Ryan Goulet (PCHF) (Fall 0:23)
152: Nicholas Blaiser (PCHF) over (EVW) (For.)
160: Carter Scheeler (EVW) over (PCHF) (For.)
172: Jace Preston (PCHF) over Thomas Thompson (EVW) (Fall 2:56)
189: Treyce Ludwig (EVW) over Trevor Hazelton (PCHF) (Fall 1:40)
215: Sonnie DeHeer (EVW) over Logan Kolecki (PCHF) (Fall 1:56)
285: Nick Becker (EVW) over Leonardo LeTourneau (PCHF) (Fall 1:51)

Faribault 66 Pine City-Hinckley-Finlayson 12
107: Lain Kuhlman (FARI) over Matthew Mead (PCHF) (Fall 1:38)
114: Aiden Gruber (FARI) over Roman McKinney (PCHF) (Fall 3:17)
121: Braxton Peetz (PCHF) over Chase Flicek (FARI) (Fall 3:21)
127: Aiden Conrad (FARI) over Anthony Thomas (PCHF) (Fall 4:38)
133: Lucas Nelson (FARI) over (PCHF) (For.)
139: JT Hausen (FARI) over Frank Betters (PCHF) (Fall 3:13)
145: Ryan Goulet (PCHF) over (FARI) (For.)
152: Gabe Hoisington (FARI) over Nicholas Blaiser (PCHF) (Fall 1:01)
160: Jayden Hart (FARI) over (PCHF) (For.)
172: Cooper Leichtnam (FARI) over Jace Preston (PCHF) (Fall 1:11)
189: Elliott Viland (FARI) over Trevor Hazelton (PCHF) (Fall 0:44)
215: Justin Sanoja (FARI) over Logan Kolecki (PCHF) (Fall 1:25)
285: Giovanni Pino (FARI) over Leonardo LeTourneau (PCHF) (Fall 3:00)

Pine City-Hinckley-Finlayson 63 Rochester John Marshall 12
107: Matthew Mead (PCHF) over Alvin Vang (RJM) (Fall 5:41)
114: Asa Schwarzbauer (PCHF) over Evengelene Chittanavong (RJM) (Fall 1:11)
121: Roman McKinney (PCHF) over Andre Thrower (RJM) (Fall 2:39)
127: Braxton Peetz (PCHF) over (RJM) (For.)
133: Anthony Thomas (PCHF) over Jaxon Sebring (RJM) (Fall 5:34)
139: Frank Betters (PCHF) over Isaac Feenstra (RJM) (Fall 1:37)
145: Ryan Goulet (PCHF) over Owen Karsten (RJM) (Dec 9-7)
152: Nicholas Blaiser (PCHF) over (RJM) (For.)
160: Lama Kamara (RJM) over (PCHF) (For.)
172: Jace Preston (PCHF) over Aresene Lukong (RJM) (Fall 0:51)
189: Trevor Hazelton (PCHF) over Neko Gabriel (RJM) (Fall 2:23)
215: Logan Kolecki (PCHF) over Wyette Stanton (RJM) (Fall 3:05)
285: Evan Hernandez (RJM) over Leonardo LeTourneau (PCHF) (Fall 2:47)

Cannon Falls 39 Faribault 35
107: Lain Kuhlman (FARI) over (CAFA) (For.)
114: Adam Parish (CAFA) over Aiden Gruber (FARI) (TF 18-2 0:00)
121: Chase Vargo (FARI) over (CAFA) (For.)
127: Caiden Walrod (CAFA) over Aiden Conrad (FARI) (Fall 0:34)
133: Calvin Singewald (CAFA) over Chase Flicek (FARI) (Fall 4:04)
139: Jonathon Opelt (CAFA) over Lucas Nelson (FARI) (MD 8-0)
145: JT Hausen (FARI) over Jacob Bigalk (CAFA) (Fall 2:08)
152: Isaac Yetzer (FARI) over Griffin Peterson (CAFA) (Fall 3:49)
160: Lucas Freeberg (CAFA) over Jayden Hart (FARI) (Fall 4:42)
172: Cooper Leichtnam (FARI) over Jaeden Baird (CAFA) (TF 15-0 0:00)
189: Elliott Viland (FARI) over Christopher Flores Miranda (CAFA) (Fall 1:05)
215: Tristan Zingler (CAFA) over Justin Sanoja (FARI) (Fall 3:44)
285: Teigan Baird (CAFA) over Giovanni Pino (FARI) (Fall 4:40)

Cannon Falls 46 Pine City-Hinckley-Finlayson 29
107: Matthew Mead (PCHF) over (CAFA) (For.)
114: Adam Parish (CAFA) over Roman McKinney (PCHF) (Fall 1:26)
121: Braxton Peetz (PCHF) over (CAFA) (For.)
127: Anthony Thomas (PCHF) over (CAFA) (M. For.)
133: Caiden Walrod (CAFA) over (PCHF) (For.)
139: Calvin Singewald (CAFA) over Frank Betters (PCHF) (Fall 6:01)
145: Jonathon Opelt (CAFA) over Ryan Goulet (PCHF) (Fall 0:41)
152: Griffin Peterson (CAFA) over Nicholas Blaiser (PCHF) (MD 8-0)
160: Lucas Freeberg (CAFA) over (PCHF) (For.)
172: Jace Preston (PCHF) over Jaeden Baird (CAFA) (TF 17-2 0:00)
189: Tristan Zingler (CAFA) over Trevor Hazelton (PCHF) (Fall 1:43)
215: Teigan Baird (CAFA) over Logan Kolecki (PCHF) (Fall 5:48)
285: Leonardo LeTourneau (PCHF) over Edward Berg (CAFA) (Fall 0:59)

Cannon Falls 52 Rochester John Marshall 24
107: Alvin Vang (RJM) over (CAFA) (For.)
114: Adam Parish (CAFA) over Evengelene Chittanavong (RJM) (Fall 2:41)
121: Andre Thrower (RJM) over Edmond Otterness (CAFA) (Fall 0:57)
127: Caiden Walrod (CAFA) over (RJM) (For.)
133: Calvin Singewald (CAFA) over Jaxon Sebring (RJM) (Fall 4:25)
139: Jonathon Opelt (CAFA) over Isaac Feenstra (RJM) (Fall 1:05)
145: Griffin Peterson (CAFA) over Owen Karsten (RJM) (Fall 0:23)
152: Jacob Bigalk (CAFA) over (RJM) (For.)
160: Ethyn Bertschinger (RJM) over Lucas Freeberg (CAFA) (Fall 6:23)
172: Aresene Lukong (RJM) over Dylan Menge (CAFA) (Fall 0:26)
189: Christopher Flores Miranda (CAFA) over Neko Gabriel (RJM) (Fall 0:38)
215: Tristan Zingler (CAFA) over Wyette Stanton (RJM) (MD 18-6)
285: Teigan Baird (CAFA) over Ilvinn Mom (RJM) (Fall 1:48)