Sauk Rapids-Rice Tri

Saint Cloud Tech 38 Sartell-Saint Stephen 33
107: Jayce Gruber (SSS) over (SCT) (For.)
114: Chloe Wehry (SSS) over Gil Andreas Rafols (SCT) (Fall 5:45)
121: Kendall Booker (SCT) over Gage Klasen (SSS) (Fall 0:16)
127: Jack Hamak (SCT) over Gunner Wenshau (SSS) (Fall 1:28)
133: Jack Pesta (SSS) over Connor Frederiksen (SCT) (Fall 4:00)
139: Jeremiah Miller (SSS) over Ethan Lunning (SCT) (Dec 12-8)
145: Noah Neuman (SCT) over Nathan Tangen (SSS) (Fall 2:49)
152: Aidan Halvorson (SSS) over Jaden Dombrovski (SCT) (Inj. [time])
160: Tanner Hugg (SCT) over Michael Hamak (SSS) (Dec 9-5)
172: Jaxon Kenning (SCT) over Brandon Helde (SSS) (Fall 0:39)
189: Sam Long (SCT) over Cyrus Post (SSS) (Fall 0:27)
215: Sutton Kenning (SCT) over Peyton Allen (SSS) (TF 19-3 2:04)
285: Jordan Gulden (SSS) over Jolie-Esther Teboh (SCT) (Fall 1:55)

Sartell-Saint Stephen 45 Sauk Rapids-Rice 26
107: Jayce Gruber (SSS) over McKenzie Wagman-Kelley (SRR) (Fall 1:29)
114: Bryce Ness (SRR) over Chloe Wehry (SSS) (Dec 15-8)
121: Gunner Wenshau (SSS) over (SRR) (For.)
127: John (Carter) Pesta (SRR) over Gage Klasen (SSS) (Fall 1:26)
133: Jack Pesta (SSS) over Alex Walden (SRR) (Dec 7-5)
139: Vance Barz (SRR) over Jeremiah Miller (SSS) (TF 26-11 2:48)
145: Jack Barz (SRR) over Nathan Tangen (SSS) (Fall 0:19)
152: Aidan Halvorson (SSS) over (SRR) (For.)
160: Michael Hamak (SSS) over (SRR) (For.)
172: Christian Nelson (SRR) over Brandon Helde (SSS) (Fall 4:31)
189: Cyrus Post (SSS) over (SRR) (For.)
215: Peyton Allen (SSS) over Carter Koltes (SRR) (Fall 3:24)
285: Jordan Gulden (SSS) over (SRR) (For.)

Saint Cloud Tech 54 Sauk Rapids-Rice 18
107 McKenzie Wagman-Kelly (SRR) Fall Grady Doering (SCC) 2:29
114 Andreas Rafols (SCC) Fall Bryce Ness (SRR) :49
121 Kendall Booker (SCC) Won by Forfeit
127 Jack Hamak (SCC) Dec. Carter Pesta (SRR) 4-2
133 Connor Frederiksen (SCC) Fall Alex Walden (SRR) 5:27
139 Vance Bartz (SRR) Fall Ethan Lunning (SCC) :48
145 Jack Bartz (SCC) Fall Noah Neuman (SCC) 4:39
152 Jaden Dombrovski (SCC) Won by Forfeit
160 Tanner Hugg (SCC) Won by Forfeit
172 Jaxon Kenning (SCC) Fall Chris Smith (SRR) 1:15
189 Sam Long (SCC) Won by Forfeit
215 Sutton Kenning (SCC) by Forfeit
285 JT Teboh (SCC) Dec. Carter Koltes (SRR) 8-7