Top The Tree Duals

Luverne 69 Chester, SD 0
107: Brody Kopp (LUVE) over (CHESTER) (Fall 0:00)
114: Ty Kopp (LUVE) over Carter Leibeg (CHESTER) (Dec 5-2)
121: Bernie Rock (LUVE) over Connor Peterson (CHESTER) (Fall 0:00)
127: Rayden Boyenga (LUVE) over (CHESTER) (For.)
133: Matthew Gangestad (LUVE) over (CHESTER) (For.)
139: Hudson Hough (LUVE) over (CHESTER) (Dec 11-7)
145: Leif Ingebretsen (LUVE) over Lawrence Quincy Emery (CHESTER) (Fall 0:00)
152: Cameron McCrary (LUVE) over (CHESTER) (For.)
160: Dawson Holtz (LUVE) over Arien Stalford (CHESTER) (Dec 8-1)
172: Logan Willi (LUVE) over Daniel Swenson (CHESTER) (Fall 0:00)
189: Sam Rock (LUVE) over (CHESTER) (For.)
215: Kane Akkerman (LUVE) over (CHESTER) (For.)
285: Masyn Akkerman (LUVE) over (CHESTER) (For.)

Luverne 60 Ortonville 15
107: Brody Kopp (LUVE) over (ORTO) (For.)
114: Ty Kopp (LUVE) over Justus Romanoff (ORTO) (Fall 0:00)
121: Bernie Rock (LUVE) over (ORTO) (For.)
127: Cody Klepel (ORTO) over Rayden Boyenga (LUVE) (Dec 9-8)
133: Matthew Gangestad (LUVE) over (ORTO) (For.)
139: Hudson Hough (LUVE) over (ORTO) (For.)
145: Leif Ingebretsen (LUVE) over (ORTO) (For.)
152: Anthony Eustice (ORTO) over Cameron McCrary (LUVE) (Fall 2:00)
160: Trent Eastman (ORTO) over Dawson Holtz (LUVE) (Fall 0:00)
172: Sam Rock (LUVE) over (ORTO) (For.)
189: Adam Ask (LUVE) over Logan Omundson (ORTO) (Fall 0:00)
215: Kane Akkerman (LUVE) over (ORTO) (For.)
285: Masyn Akkerman (LUVE) over (ORTO) (For.)

Luverne 64 Springfield 12
107: Brody Kopp (LUVE) over Jonny Schwartz (SPRF) (Fall 2:00)
114: Ty Kopp (LUVE) over Cole Paplow (SPRF) (MD 12-3)
121: Bernie Rock (LUVE) over Nathan Groebner (SPRF) (Fall 2:00)
127: Rayden Boyenga (LUVE) over Nicholas Groebner (SPRF) (Fall 2:00)
133: Uriel Hernandez (LUVE) over (SPRF) (For.)
139: Hudson Hough (LUVE) over (SPRF) (For.)
145: Leif Ingebretsen (LUVE) over (SPRF) (For.)
152: Cameron McCrary (LUVE) over (SPRF) (For.)
160: Dawson Holtz (LUVE) over (SPRF) (For.)
172: Logan Willi (LUVE) over Paytin Johnson (SPRF) (Fall 2:00)
189: Sam Rock (LUVE) over Easton Johnson (SPRF) (Fall 0:00)
215: Mitchell Streich (SPRF) over Kane Akkerman (LUVE) (Fall 2:00)
285: Tommy Leopold (SPRF) over (LUVE) (For.)

Luverne 72 Viborg-Hurley/Irene-Wakonda, SD 6
107: Brody Kopp (LUVE) over Treyton Williamson (VHIW) (Fall 0:00)
114: Ty Kopp (LUVE) over (VHIW) (For.)
121: Ellie Rock (LUVE) over (VHIW) (For.)
127: Rayden Boyenga (LUVE) over (VHIW) (For.)
133: Julia Hoogland (LUVE) over (VHIW) (For.)
139: Brynn Boyenga (LUVE) over (VHIW) (For.)
145: Leif Ingebretsen (LUVE) over (VHIW) (For.)
152: Cameron McCrary (LUVE) over (VHIW) (For.)
160: Dawson Holtz (LUVE) over (VHIW) (For.)
172: Sam Rock (LUVE) over (VHIW) (For.)
189: Levi Simonsen (VHIW) over Cash Bonnett (LUVE) (Fall 2:00)
215: Kane Akkerman (LUVE) over Reese Simonsen (VHIW) (Fall 0:00)
285: Masyn Akkerman (LUVE) over Jacob Johnson (VHIW) (Fall 4:00)

Quad County 42 Ortonville 33
107: Eva Eustice (ORTO) over (QUCO) (For.)
114: Kaylee Tessman (ORTO) over (QUCO) (For.)
121: Leyton Omundson (ORTO) over (QUCO) (For.)
127: Cody Klepel (ORTO) over Dane Hildahl (QUCO) (Fall 3:55)
133: Tyler Larson (QUCO) over (ORTO) (For.)
139: Blaine Carroll (QUCO) over (ORTO) (For.)
145: Jaxon Jansen (QUCO) over (ORTO) (For.)
152: Anthony Eustice (ORTO) over Gage Wilke (QUCO) (Fall 1:41)
160: Trent Eastman (ORTO) over Owen Chervany (QUCO) (Dec 6-0)
172: Sam Miller (QUCO) over Owen Dorry (ORTO) (Fall 1:10)
189: Jacob Savig (QUCO) over (ORTO) (For.)
215: Owen Slettedahl (QUCO) over (ORTO) (For.)
285: Jasen Jansen (QUCO) over (ORTO) (For.)

Quad County 45 Chester, SD 30
107: Dawson Haffner (CHESTER) over (QUCO) (For.)
114: Carter Leibeg (CHESTER) over (QUCO) (For.)
121: CJ Peterson (CHESTER) over (QUCO) (For.)
127: Dane Hildahl (QUCO) over (CHESTER) (For.)
133: Tyler Larson (QUCO) over Angus Frankenhoff (CHESTER) (Fall 0:29)
139: Daniel Swenson (CHESTER) over Blaine Carroll (QUCO) (Fall 2:53)
145: Jaxon Jansen (QUCO) over Lawrence Quincy Emery (CHESTER) (Dec 10-8)
152: Gage Wilke (QUCO) over (CHESTER) (For.)
160: Owen Chervany (QUCO) over Arien Stalford (CHESTER) (Fall 5:52)
172: Brennan Jordan (CHESTER) over Andy Osorio (QUCO) (Fall 3:55)
189: Jacob Savig (QUCO) over (CHESTER) (For.)
215: Owen Slettedahl (QUCO) over (CHESTER) (For.)
285: Jasen Jansen (QUCO) over Aiden Hilbelink (CHESTER) (Fall 0:46)

Luverne 53 Quad County 15
107: Brody Kopp (LUVE) over (QUCO) (For.)
114: Ty Kopp (LUVE) over (QUCO) (For.)
121: Bernie Rock (LUVE) over (QUCO) (For.)
127: Rayden Boyenga (LUVE) over Dane Hildahl (QUCO) (Fall 2:12)
133: Matthew Gangestad (LUVE) over Tyler Larson (QUCO) (MD 13-1)
139: Blaine Carroll (QUCO) over Hudson Hough (LUVE) (Fall 3:16)
145: Leif Ingebretsen (LUVE) over Jaxon Jansen (QUCO) (Fall 0:44)
152: Cameron McCrary (LUVE) over Gage Wilke (QUCO) (Fall 4:47)
160: Owen Chervany (QUCO) over Dawson Holtz (LUVE) (Dec 7-1)
172: Adam Ask (LUVE) over Daniel Sietsema (QUCO) (Fall 0:15)
189: Sam Rock (LUVE) over Jacob Savig (QUCO) (MD 16-7)
215: Kane Akkerman (LUVE) over Owen Slettedahl (QUCO) (Dec 6-2)
285: Jasen Jansen (QUCO) over (LUVE) (For.)

Quad County 42 Ortonville 33
107: Eva Eustice (ORTO) over (QUCO) (For.)
114: Kaylee Tessman (ORTO) over (QUCO) (For.)
121: Leyton Omundson (ORTO) over (QUCO) (For.)
127: Cody Klepel (ORTO) over Dane Hildahl (QUCO) (Fall 3:55)
133: Tyler Larson (QUCO) over (ORTO) (For.)
139: Blaine Carroll (QUCO) over (ORTO) (For.)
145: Jaxon Jansen (QUCO) over (ORTO) (For.)
152: Anthony Eustice (ORTO) over Gage Wilke (QUCO) (Fall 1:41)
160: Trent Eastman (ORTO) over Owen Chervany (QUCO) (Dec 6-0)
172: Sam Miller (QUCO) over Owen Dorry (ORTO) (Fall 1:10)
189: Jacob Savig (QUCO) over (ORTO) (For.)
215: Owen Slettedahl (QUCO) over (ORTO) (For.)
285: Jasen Jansen (QUCO) over (ORTO) (For.)

Quad County 48 Springfield 30
107: Jonny Schwartz (SPRF) over Rykurt Bristle (QUCO) (Fall 0:14)
114: Cole Paplow (SPRF) over (QUCO) (For.)
121: Nathan Groebner (SPRF) over (QUCO) (For.)
127: Nicholas Groebner (SPRF) over Dane Hildahl (QUCO) (Fall 3:03)
133: Tyler Larson (QUCO) over (SPRF) (For.)
139: Blaine Carroll (QUCO) over (SPRF) (For.)
145: Stan Heiling (SPRF) over Jaxon Jansen (QUCO) (Fall 2:26)
152: Gage Wilke (QUCO) over (SPRF) (For.)
160: Sam Miller (QUCO) over (SPRF) (For.)
172: Owen Chervany (QUCO) over Kody Bast (SPRF) (Fall 2:43)
189: Jacob Savig (QUCO) over Easton Johnson (SPRF) (Fall 2:56)
215: Jasen Jansen (QUCO) over Mitchell Streich (SPRF) (Fall 2:31)
285: Owen Slettedahl (QUCO) over (SPRF) (For.)

Quad County 58 Viborg-Hurley/Irene-Wakonda, SD 6
107: Treyton Williamson (VHIW) over Rykurt Bristle (QUCO) (Fall 1:38)
114: Double Forfeit
121: Double Forfeit
127: Dane Hildahl (QUCO) over (VHIW) (For.)
133: Tyler Larson (QUCO) over (VHIW) (For.)
139: Blaine Carroll (QUCO) over (VHIW) (For.)
145: Jaxon Jansen (QUCO) over (VHIW) (For.)
152: Gage Wilke (QUCO) over (VHIW) (For.)
160: Owen Chervany (QUCO) over (VHIW) (For.)
172: Daniel Sietsema (QUCO) over (VHIW) (For.)
189: Jacob Savig (QUCO) over Maxx Holm (VHIW) (Fall 1:35)
215: Owen Slettedahl (QUCO) over Reese Simonsen (VHIW) (Fall 1:12)
285: Jasen Jansen (QUCO) over Jacob Johnson (VHIW) (MD 14-4)