Waconia Quad

Watertown Mayer- Mayer Luth. 39 Willmar 32
107: Sully Marx (WMML) over (WILL) (For.)
114: Joel Friederichs (WMML) over (WILL) (For.)
121: Titan Friederichs (WMML) over Wyatt Cruze (WILL) (Fall 1:15)
127: Kaleb Mead (WMML) over Chase Hyatt (WILL) (Fall 1:06)
133: Eli Hamberger (WMML) over Isaac Cayler (WILL) (Fall 1:20)
139: Cavin Carlson (WILL) over Isaiah Mead (WMML) (TF 15-0 0:00)
145: Sulley Anez (WILL) over Parker Jackson (WMML) (Dec 8-2)
152: Conlan Carlson (WILL) over Karson Tufte (WMML) (Fall 1:30)
160: Jack Entinger (WMML) over Cameren Champagne (WILL) (Dec 8-7)
172: Steven Cruze (WILL) over Levi Baumann (WMML) (Fall 0:36)
189: Bryce Burkett (WMML) over Lawson Anez (WILL) (Fall 1:06)
215: Ramero Trevino (WILL) over (WMML) (For.)
285: Finley Donelan (WILL) over (WMML) (For.)

Waconia 41 Willmar 21
107: Beckett Marsh (WACO) over (WILL) (For.)
114: Joseph Alger (WACO) over (WILL) (For.)
121: Carter Katherman (WACO) over Wyatt Cruze (WILL) (TF 23-8 5:58)
127: Gabriel Witschorik (WACO) over Chase Hyatt (WILL) (Fall 3:19)
133: Wesley Hammarsten (WACO) over Isaac Cayler (WILL) (Dec 8-4)
139: Cavin Carlson (WILL) over Maverick Mueller (WACO) (Dec 6-2)
145: Sulley Anez (WILL) over Blake Miller (WACO) (Fall 1:30)
152: Conlan Carlson (WILL) over Bradee Dwinell (WACO) (Fall 3:32)
160: Cameren Champagne (WILL) over Wil Goldschmidt (WACO) (Dec 10-4)
172: Steven Cruze (WILL) over Levi Mueller (WACO) (Dec 6-3)
189: Jackson Green (WACO) over Lawson Anez (WILL) (Fall 0:55)
215: Sawyer Nemitz (WACO) over Ramero Trevino (WILL) (Dec 5-4)
285: Cooper Jahnke (WACO) over Daunte Castellano (WILL) (Fall 1:55)

Waconia 74 Benilde St. Margarets 0
107: Beckett Marsh (WACO) over (BSM) (For.)
114: Joseph Alger (WACO) over Kellen Shanahan (BSM) (Fall 3:02)
121: Carter Katherman (WACO) over (BSM) (For.)
127: Gabriel Witschorik (WACO) over Levi Sattler (BSM) (MD 12-0)
133: Cooper Gammell (WACO) over Jacob Redden (BSM) (Fall 3:47)
139: Maverick Mueller (WACO) over (BSM) (For.)
145: Blake Miller (WACO) over Chris Redden (BSM) (MD 9-1)
152: Bradee Dwinell (WACO) over Owen Brooker (BSM) (Fall 0:54)
160: Wil Goldschmidt (WACO) over Matthew Litchy (BSM) (Fall 5:32)
172: Levi Mueller (WACO) over (BSM) (For.)
189: Sawyer Nemitz (WACO) over (BSM) (For.)
215: Cooper Jahnke (WACO) over (BSM) (For.)
285: Cooper Marsh (WACO) over Andrew Brazil (BSM) (Fall 2:17)

Waconia 33 Watertown Mayer- Mayer Luth. 32
107: Sully Marx (WMML) over Beckett Marsh (WACO) (Fall 1:46)
114: Joel Friederichs (WMML) over Joseph Alger (WACO) (Fall 1:51)
121: Titan Friederichs (WMML) over Carter Katherman (WACO) (MD 13-3)
127: Kaleb Mead (WMML) over Gabriel Witschorik (WACO) (Dec 9-4)
133: Eli Hamberger (WMML) over Wesley Hammarsten (WACO) (Dec 5-1)
139: Maverick Mueller (WACO) over Isaiah Mead (WMML) (Fall 3:33)
145: Parker Jackson (WMML) over Blake Miller (WACO) (MD 8-0)
152: Bradee Dwinell (WACO) over Karson Tufte (WMML) (Fall 0:59)
160: Wil Goldschmidt (WACO) over Jack Entinger (WMML) (Dec 9-5)
172: Levi Mueller (WACO) over Levi Baumann (WMML) (Fall 3:40)
189: Bryce Burkett (WMML) over Sawyer Nemitz (WACO) (Fall 1:05)
215: Jackson Green (WACO) over (WMML) (For.)
285: Cooper Jahnke (WACO) over (WMML) (For.)