Windom-Mountain Lake Quad

Marshall 47 Adrian Area 18
107: Gavin Williams (MARS) over (ADAR) (For.)
114: Lincoln Christenson (MARS) over Logan Graham (ADAR) (MD 10-0)
121: Moe Erdman (ADAR) over (MARS) (For.)
127: Travis Weiss (ADAR) over (MARS) (For.)
133: Landon Marthaler (MARS) over Charger Erlandson (ADAR) (MD 16-4)
139: Dylan Louwagie (MARS) over (ADAR) (For.)
145: Drew Chandler (MARS) over Jackson Jenniges (ADAR) (MD 9-0)
152: Brayden Chandler (MARS) over Bruce Farinella (ADAR) (MD 13-3)
160: Tate Condezo (MARS) over Rilee Heidebrink (ADAR) (Fall 4:03)
172: Tucker Fiene (MARS) over Micah Bullerman (ADAR) (Dec 2-0)
189: Aidan Mattison (MARS) over Reese Morrison (ADAR) (MD 10-0)
215: Gavin Schaefer (MARS) over (ADAR) (For.)
285: Jaren Winselman (ADAR) over (MARS) (For.)

Marshall 51 Fulda-Murray Cty Central 15
107: Gavin Williams (MARS) over (FMCC) (For.)
114: Lincoln Christenson (MARS) over Kaston Clarke (FMCC) (Fall 0:38)
121: Levi Kraft (MARS) over Thomas Pruitt (FMCC) (Fall 5:32)
127: Brayden Gilb (FMCC) over (MARS) (For.)
133: Landon Marthaler (MARS) over Teague Meyer (FMCC) (Dec 4-3)
139: Dylan Louwagie (MARS) over Denver Ash (FMCC) (Fall 3:58)
145: Aiden Lorenzen (FMCC) over Drew Chandler (MARS) (Dec 6-3)
152: Brayden Chandler (MARS) over Quintin Lewis (FMCC) (Dec 6-5)
160: Tate Condezo (MARS) over Noah Mathiowetz (FMCC) (Fall 1:43)
172: Luke Iverson (FMCC) over Matthew Her (MARS) (Fall 5:34)
189: Aidan Mattison (MARS) over Carson Klein (FMCC) (Fall 2:59)
215: Gavin Schaefer (MARS) over (FMCC) (For.)
285: Andrew Cowden (MARS) over Colby Kesteloot (FMCC) (Dec 4-3)

Marshall 60 Windom-Mountain Lake 12
107: Gavin Williams (MARS) over Jacob Lopez (WML) (Dec 5-0)
114: Lincoln Christenson (MARS) over Matthew Voehl (WML) (TF 17-2 0:00)
121: Preston Xayachak (WML) over (MARS) (For.)
127: Dagen Hansen (WML) over (MARS) (For.)
133: Landon Marthaler (MARS) over Kameron Koerner (WML) (MD 11-2)
139: Dylan Louwagie (MARS) over (WML) (For.)
145: Drew Chandler (MARS) over (WML) (For.)
152: Brayden Chandler (MARS) over (WML) (For.)
160: Tate Condezo (MARS) over (WML) (For.)
172: Tucker Fiene (MARS) over (WML) (For.)
189: Aidan Mattison (MARS) over John Bergman (WML) (Fall 0:35)
215: Gavin Schaefer (MARS) over (WML) (For.)
285: Andrew Cowden (MARS) over (WML) (For.)