Atwater-Cosmos-Grove City Tri

Dawson-Boyd – Lac Qui Parle – Montevideo United 47 Paynesville Area 20
107: Eli Olson (DBLQ) over Jamison Meagher (PAAR) (Fall 2:57)
114: Roman Roberg (PAAR) over Nelson Velasquez (DBLQ) (Fall 3:44)
121: Mason McNab (PAAR) over Gavin Mortenson (DBLQ) (Fall 3:54)
127: Ben Gunlogson (DBLQ) over Devon Schmidt (PAAR) (Fall 5:34)
133: Grayson Olson (DBLQ) over Braydon Kierstead-Hahn (PAAR) (Dec 10-8)
139: Holland Schacherer (DBLQ) over Mason Hansen (PAAR) (Dec 7-0)
145: Daniel Gunlogson (DBLQ) over Mitchell Blonigen (PAAR) (TF 18-1 0:00)
152: Kameron Sather (DBLQ) over Brandon Hess (PAAR) (Fall 1:36)
160: Grant Wendlandt (PAAR) over Mason Pederson (DBLQ) (SV-1 5-3)
172: Noah Meyer (DBLQ) over (PAAR) (For.)
189: Peyton Hemmesch (PAAR) over Parker Bothun (DBLQ) (TF 17-1 0:00)
215: Zach DeBeer (DBLQ) over Seth Vearrier (PAAR) (Fall 2:51)
285: Brady Rhode (DBLQ) over Grant Miller (PAAR) (Fall 1:16)

Atwater-Cosmos-Grove City 36 Paynesville Area 28
107: Nolan Bierwerth (ACGC) over Jamison Meagher (PAAR) (Dec 5-2)
114: Roman Roberg (PAAR) over Tucker Johnson (ACGC) (Fall 0:00)
121: Mason McNab (PAAR) over (ACGC) (For.)
127: Devon Schmidt (PAAR) over Logan Holien (ACGC) (Dec 7-2)
133: Edwyn Gonzalez (ACGC) over Braydon Kierstead-Hahn (PAAR) (Fall 0:00)
139: Mason Hansen (PAAR) over Joseph Sherwood (ACGC) (Dec 11-8)
145: Mitchell Blonigen (PAAR) over Braxton Kragenbring (ACGC) (MD 16-3)
152: Brody Straumann (ACGC) over Brandon Hess (PAAR) (Dec 4-2)
160: Jevon Williams (ACGC) over Daniel Flint (PAAR) (Fall 0:00)
172: Ethan Whitcomb (ACGC) over Grant Wendlandt (PAAR) (Fall 0:00)
189: Peyton Hemmesch (PAAR) over Wyatt Garvick (ACGC) (Fall 0:00)
215: Isaiah Renne (ACGC) over Seth Vearrier (PAAR) (Fall 0:00)
285: Riley Johnson (ACGC) over Grant Miller (PAAR) (Fall 0:00)

Dawson-Boyd – Lac Qui Parle – Montevideo United 57 Atwater-Cosmos-Grove City 18
107: Eli Olson (DBLQ) over Nolan Bierwerth (ACGC) (Dec 3-1)
114: Nelson Velasquez (DBLQ) over Tucker Johnson (ACGC) (Fall 1:00)
121: Gavin Mortenson (DBLQ) over Logan Holien (ACGC) (Fall 1:56)
127: Ben Gunlogson (DBLQ) over (ACGC) (For.)
133: Edwyn Gonzalez (ACGC) over Grayson Olson (DBLQ) (Fall 1:56)
139: Adrian Norman (DBLQ) over Joseph Sherwood (ACGC) (Fall 0:24)
145: Daniel Gunlogson (DBLQ) over Braxton Kragenbring (ACGC) (Fall 3:27)
152: Kameron Sather (DBLQ) over (ACGC) (For.)
160: Brody Straumann (ACGC) over Mason Pederson (DBLQ) (Fall 1:26)
172: Ethan Whitcomb (ACGC) over Noah Meyer (DBLQ) (Fall 0:32)
189: Parker Bothun (DBLQ) over Wyatt Garvick (ACGC) (Fall 2:49)
215: Zach DeBeer (DBLQ) over Isaiah Renne (ACGC) (Fall 1:49)
285: Brady Rhode (DBLQ) over (ACGC) (For.)