Sibley East Quad

New Ulm Area 59 Glencoe – Lester Prairie 8
107: Regan Johnson (NUA) over Dreyden Voigt (GLP) (MD 12-1)
114: Kane Johnson (NUA) over Wyatt Guennigsmann (GLP) (Fall 1:11)
121: Alex Portner (NUA) over Jaden Rok (GLP) (Fall 0:43)
127: Elijah Rieser (NUA) over Beau Koktan (GLP) (Fall 3:52)
133: Brody Ruschmeier (GLP) over Braxton Kiecker (NUA) (MD 13-2)
139: Brayden Linsmeier (GLP) over Candon Briggs (NUA) (MD 11-2)
145: Winsten Nienhaus (NUA) over Mason Schilling (GLP) (MD 10-1)
152: Noah Engel (NUA) over Jackson Wischnack (GLP) (Fall 2:48)
160: Lane Ruch (NUA) over (GLP) (For.)
172: Wyatt Pollard (NUA) over Connor Meyer (GLP) (Dec 5-0)
189: Jamisen Frederickson (NUA) over Xander Plath (GLP) (Fall 1:46)
215: Ethan Lieb (NUA) over (GLP) (For.)
285: Evan Thompson (NUA) over (GLP) (For.)

New Ulm Area 50 Kimball Area 19
107: Regan Johnson (NUA) over (KIAR) (For.)
114: Braydon Miller (NUA) over Karson Schmidt (KIAR) (Fall 1:06)
121: Alex Portner (NUA) over Ryder Schwieters (KIAR) (MD 10-0)
127: Elijah Rieser (NUA) over (KIAR) (For.)
133: William Serbus (KIAR) over Candon Briggs (NUA) (Fall 2:53)
139: Mark Schiefelbein (KIAR) over Braxton Kiecker (NUA) (MD 11-0)
145: Winsten Nienhaus (NUA) over James Schiefelbein (KIAR) (Fall 3:21)
152: Noah Engel (NUA) over Frank Schiefelbein (KIAR) (MD 11-0)
160: Lane Ruch (NUA) over Jon Serbus (KIAR) (Fall 3:37)
172: Garret Rosenow (KIAR) over Dirk Haynes (NUA) (Dec 13-10)
189: Hank Meyer (KIAR) over Jamisen Frederickson (NUA) (Fall 1:50)
215: Ethan Lieb (NUA) over (KIAR) (For.)
285: Evan Thompson (NUA) over (KIAR) (For.)

New Ulm Area 69 Sibley East 3
107: Regan Johnson (NUA) over Dhari Al-Sattam (SIEA) (Fall 5:27)
114: Kane Johnson (NUA) over Tanner Johnson (SIEA) (TF 16-1 0:00)
121: Alex Portner (NUA) over Julio Alejandro (SIEA) (MD 13-2)
127: Tegan Kral (NUA) over (SIEA) (For.)
133: Benito Diaz (SIEA) over Elijah Rieser (NUA) (Dec 6-2)
139: Braxton Kiecker (NUA) over Christian Sotelo (SIEA) (Fall 5:04)
145: Winsten Nienhaus (NUA) over (SIEA) (For.)
152: Noah Engel (NUA) over Atley Strack (SIEA) (Fall 1:02)
160: Lane Ruch (NUA) over (SIEA) (For.)
172: Wyatt Pollard (NUA) over (SIEA) (For.)
189: Jamisen Frederickson (NUA) over Gianny Lopez (SIEA) (Fall 0:53)
215: Ethan Lieb (NUA) over (SIEA) (For.)
285: Evan Thompson (NUA) over Gabriel Godinez (SIEA) (Fall 3:22)

Glencoe – Lester Prairie 45 Kimball Area 20
107: Dreyden Voigt (GLP) over Max Schiefelbein (KIAR) (Fall 3:22)
114: Karson Schmidt (KIAR) over Wyatt Guennigsmann (GLP) (TF 15-0 0:00)
121: Jaden Rok (GLP) over (KIAR) (For.)
127: Beau Koktan (GLP) over (KIAR) (For.)
133: Brody Ruschmeier (GLP) over William Serbus (KIAR) (Dec 9-3)
139: Mark Schiefelbein (KIAR) over Brayden Linsmeier (GLP) (Fall 1:24)
145: Mason Schilling (GLP) over James Schiefelbein (KIAR) (Fall 1:59)
152: Jackson Wischnack (GLP) over Frank Schiefelbein (KIAR) (Fall 3:00)
160: Jon Serbus (KIAR) over Levi Oestrich (GLP) (Dec 5-4)
172: Connor Meyer (GLP) over Garret Rosenow (KIAR) (Fall 5:25)
189: Hank Meyer (KIAR) over Xander Plath (GLP) (Fall 0:47)
215: Gavin Thorpe (GLP) over (KIAR) (For.)
285: Double Forfeit

Kimball Area 46 Sibley East 28
107: Dhari Al-Sattam (SIEA) over Max Schiefelbein (KIAR) (Fall 3:01)
114: Tanner Johnson (SIEA) over (KIAR) (For.)
121: Karson Schmidt (KIAR) over Callen Petty (SIEA) (Fall 0:39)
127: Josh Miranda (SIEA) over (KIAR) (For.)
133: Benito Diaz (SIEA) over William Serbus (KIAR) (MD 14-4)
139: Mark Schiefelbein (KIAR) over Christian Sotelo (SIEA) (Fall 3:58)
145: Brock Libbesmeier (KIAR) over (SIEA) (For.)
152: James Schiefelbein (KIAR) over Atley Strack (SIEA) (Fall 1:28)
160: Frank Schiefelbein (KIAR) over Asa Betancourt (SIEA) (Fall 5:38)
172: Jon Serbus (KIAR) over (SIEA) (For.)
189: Garret Rosenow (KIAR) over Gianny Lopez (SIEA) (MD 16-2)
215: Hank Meyer (KIAR) over (SIEA) (For.)
285: Gabriel Godinez (SIEA) over (KIAR) (For.)

Glencoe – Lester Prairie 42 Sibley East 26
107 Al-Sattam, Dhari (SE) over Voigt, Dreyden (GSLLP) Fall 3:24 0-6
114 Johnson, Tanner (SE) over Guennigsmann, Wyatt (GSLLP) Maj Dec 14-0 0-10
121 Miranda, Josh (SE) over Rok, Jaden (GSLLP) Fall 6:49 0-16
127 Koktan, Beau (GSLLP) over Petty, Callen (SE) Fall 1:15 6-16
133 Diaz, Benito (SE) over Ruschmeier, Brody (GSLLP) Maj Dec 12-3 6-20
139 Linsmeier, Brayden (GSLLP) over Sotelo, Christian (SE) Decision 6-3 9-20
145 Schilling, Mason (GSLLP) over Forfeit, (SE) FORFEIT 15-20
152 Wischnack, Jackson (GSLLP) over Strack, Atley (SE) Fall 6:46 21-20
160 Wrestler, Our (GSLLP) over Betancourt, Asa (SE) Tech Fall 16-0 26-20
172 Zach, Zajicek (GSLLP) over Forfeit, (SE) FORFEIT 32-20
189 Meyer, Connor (GSLLP) over Forfeit, (SE) FORFEIT 38-20
215 Plath, Xander (GSLLP) over Lopez, Gianny (SE) Maj Dec 10-2 42-20
285 Godinez, Gabriel (SE) over Forfeit, (GSLLP) FORFEIT 42-26